Detská izba Manhattan

Kód: 277/BELL
942 €
Vyrobíme (1 - 4 týždne)

Dizajn s jednoduchou drevenou formou dokonale ladí a dodáva interiéru charakter i originalitu. To je detská izba Manhattan.

Detailné informácie

Podrobný popis

Nábytok do detskej izby Manhattan 

Súčasťou zostavy nábytku je:

Detská izba Manhattan s posteľou TeePee a drevenými regálmi Joey i Phoebe inšpirovanými tvarmi budov, je skvelým riešením pre chlapčenskú i dievčenskú izbu. Dizajn s jednoduchými minimalistickými líniami dokonale ladí s akýmkoľvek nábytkom a interiérovými doplnkami, do interiéru zároveň vnáša príjemnú atmosféru. Tvar nábytku rozvíja detskú fantáziu i kreativitu a povzbudzuje ho k rôznym hrám. Nábytok samozrejme nezabúda ani na praktické potreby dieťaťa a je plne funkčný. Detská posteľ je akoby stvorená pre kvalitný spánok, drevené regály poskytnú dostatok úložného priestoru na hračky a ostatné detské poklady.

Nábytok je vyrobený z laminovanej dosky a borovicového dreva, poteší systém tichého samodovierania od renomovanej značky Blum. Na povrchovú úpravu nábytku bola použitá zdravotne neškodná farba, ktorá eliminuje riziko alergickej reakcie u detí na minimum. 

Ďalšie informácie:

Detská izba Manhattan je dodávaná v balení na samomontáž. Ku každému kusu nábytku je pripojený podrobný návod na montáž, ktorý ukazuje krok za krokom, ako ho zostaviť. Balenie disponuje všetkým potrebným vybavením na montáž nábytku (skrutky atď.). 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: