Balančná hra Stavenisko

Až 27 drevených dielikov stavebných prvkov, značiek, tehiel a postavičiek stavbárov a inžinierov majú deti k dispozícii pri balančnej hre. Vystavajte z nich čo najvyššiu vežu tak, aby sa nezrútila. Padne na stavenisku niekomu panel rovno na hlavu? Ešteže majú figúrky ochranné prilby!

Dostupnosť Na sklade
Kód: V7622
21,80 € 18,20 € bez DPH
Balančná hra Stavenisko

Drevená balančná stavebnica pre deti

Kto bude najzručnejší a umiestni dielik najvyššie bez toho, aby sa stavba zrútila? Vyskúšajte nápaditú balančnú hru plnú napätia, ilustrovanú výtvarníčkou Ingelou P. Arrhenius. Súčasti je možné kreatívne využiť aj ako samostatnú stavebnicu, alebo súčasť inej stavby. Vďaka jedinečnému spracovaniu sa dieliky hravo stanú ozdobou poličiek v detských izbičkách. Hra je vyrobená z dreva a dodávaná spolu s praktickým bavlneným vreckom, je tak možné ju ľahko upratať a môže Vás sprevádzať na cestách.

Hlavné vlastnosti

  • 27 herných dielikov
  • dizajn Ingela P. Arrhenius
  • odolné drevené prevedenie
  • praktické balenie

O značke Vilac

Už viac ako 100 rokov plní značka Vilac detské sny. Spoločnosť Vilac sídli hlboko v srdci pohoria Jura, obklopená horami, jazerami a lesmi. Táto francúzska spoločnosť vyrába od roku 1911 drevené hračky v klasickom, starodávnom štýle s modernými farbami a vzormi. Hračky Vilac sú jedinečné, nikdy nevyjdú z módy a dokážu očariť všetky generácie. Vilac pomáha utvárať detskú predstavivosť svojimi radostnými ilustráciami, dizajnmi a reinterpretáciami klasických hračiek, ktoré sa len tak neopotrebujú. Drevené hračky Vilac vzbudzujú vášeň aj o 50 rokov neskôr, keď ako dospelí náhodou nájdete v podkroví hračky, ktoré ste ako deti milovali. Vilac už 100 rokov prepája deti s hračkami, ktoré si obľúbia a vážia si ich. A prečo ich deti tak milujú? To zostáva tajomstvom firmy Vilac.

Parametre

  • Rozmery: 22 x 25 x 3 cm
  • Vek: 3+
  • Materiál: drevo
  • Počet dielikov: 27 ks
  • Dizajn: Ingela P. Arrhenius

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobné produkty

Prevliekacia hra Záhrada
24,30 €
V1517
Vilac Hra duel tangramov
31,80 €
V6061
Prevliekanie - domáce zvieratká V51504
Drevená doska na prevliekanie LE4610
Logická hra Mozaika
14 €
LE11729
Motorické počítadlo Dúha LE11965