Jeujura IGLOOO 100 kusov

Veľkosť puku: 4 x 4 x 1,2 cm
Veľkosť balenia: 32 x 22,5 x 8 cm
Vek: 3+
Materiál: drevo
Počet kusov: 100

Dostupnosť Na sklade
Kód: J8460
45,80 € 38,20 € bez DPH
Jeujura IGLOOO 100 kusov

Vystavajte vežu a dávajte pozor, aby nespadla 

Ukladajte puky na seba tak, aby bol pokladaný vždy rozdielnej farby než dvojica pod ním. Kto stavbu zhodí, prehral. Trénujte hrou jemnú motoriku a sústredenie. Vyrobené vo Francúzsku, z masívneho bukového a borovicového dreva francúzskeho pôvodu. Súčasti sú ošetrené výhradne za použitia farieb a lakov na báze vody. Balené v kartóne potlačenom rastlinnými atramentmi.

Hlavné vlastnosti

  • 100 dielikov z masívneho dreva a podložka
  • vyrobené vo Francúzsku

Viac o značke Jeujura

Korene spoločnosti Jeujura siahajú do roku 1911, kedy Henri Liégeon založil svoju drevodielňu v Champagnole v pohorí Jura. Podnik sa zaoberal výrobou predmetov dennej potreby. Keď bol v roku 1931 poverený vedením syn zakladateľa Bernard Liégeon, podnik sa preorientoval na výrobu drevených hier, hračiek, ale aj počítadiel. Inšpirovaný pôvabom horských chát, neskôr Bernard Liégeon uviedol vlastný typ drevenej stavebnice, ktorou sa podnik čoskoro preslávil. V roku 1948 bola na týchto základoch založená spoločnosť Jeujura. 

V 70. rokoch, pod vedením už tretie generácie rodiny Liégeon, sa spoločnosti darilo presadiť nielen na francúzskych, ale aj zahraničných trhoch. Dôraz bol kladený na neustály vývoj výrobkov a ich tematické rozšírenia. Začiatkom 80. rokov spoločnosť presídlila do vlastných priestorov neďaleko miesta svojho zrodu a zároveň s tým dodala produktom aj balením na rozmanitosti a farebnosti. O dekádu neskôr, už pod vedením zakladateľovej pravnučky Catherine Varaccaové, spoločnosť masívne investovala do strojového vybavenia a rozširovania priestorov. A onedlho potom, čo Jeujura oslávila sté výročie vydaním zberateľských sérií svojich hračiek, dostala štátne ocenenie „Entreprise du Patrimoine Vivant“, ktoré je určené francúzskym podnikom zachovávajúcim kultúrne dedičstvo, vynikajúcim remeselným a priemyselným know-how. Zároveň sa spoločnosť spojila s ďalšími tradičnými francúzskymi výrobcami hračiek, Petitcollin a VilacJeujura stále vyvíja a každoročne uvádza nové, autentické hračky, hry a pomôcky pre malých i dospelých.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobné produkty

Prevliekanie - domáce zvieratká V51504
Vilac Hra duel tangramov
30,90 €
V6061
Drevená mozaika farebná
10,30 €
BJ246
Drevená mozaika - Pláž
26,30 €
BJ34004
Edukatívne počítadlo - farebné LE11326
Drevené počítadlo Educate LE11168