Drevené počítadlo Educate

Klasické drevené počítadlo pre malých matikárov, pomocou ktorého môžu sčítavať a odčítavať aj na cestách. Má kompaktné rozmery a teda sa zmestí aj do školskej aktovky, kde nezaberie veľa miesta.

Dostupnosť Na sklade
Kód: LE11168
8,80 € 7,30 € bez DPH
Drevené počítadlo Educate

Drevené počítadlo Educate

Nestarnúca klasika v praktickej cestovnej veľkosti! Počítadlá nás všetkých učia základnú matematiku už po mnoho rokov. Toto počítadlo je vyrobené zo 100% FSC® certifikovaného dreva a pomôže malým matikárom sčítať a odčítať aj na cestách. Pestrofarebné a pohyblivé korálky sú v 5 radoch. Zmestí sa aj do školských aktoviek a nezaberie veľa miesta.

Hlavné vlastnosti:

  • farebné korálky
  • 100 % FSC® drevo
  • praktická cestovná veľkosť

O značke Small Foot

Nemecká firma Legler zameraná na výrobu kvalitných drevených hračiek od roku 1996. Všetky drevené hračky značky Small Foot majú označenie CE a sú vyrábané podľa európskej normy pre bezpečnosť hračiek EN 71. Použité farby sú špeciálne vyvinuté pre drevené hračky a sú odolné aj proti slinám detí. Drevo na výrobu týchto hračiek pochádza z lesníckych spoločností zapojených do zalesňovania. Drevené hračky Small Foot sú žiarivo farebné produkty, ktoré sú vyrobené prevažne z prírodných surovín – dreva.

Čo znamená 100 % FSC drevo

Značka a certifikát FSC® (Forest Stewardship Council) zaručuje, že drevo, z ktorého bol výrobok vyrobený, nebolo vyťažené nelegálne a pochádza z lesov obhospodarovaných šetrným či prírode blízkym spôsobom, v ktorom sú dodržiavané prísne environmentálne a sociálne požiadavky. Značka FSC® na výrobku znamená, že svojím nákupom pomáhate chrániť lesy a podporujete šetrné, zodpovedné či prírode blízke hospodárenie, vďaka ktorému sú naše lesy stabilnejšie, zdravšie, majú prirodzenú druhovú skladbu a lepšie odolávajú negatívnym následkom klimatických zmien.

Parametre:

  • Rozmer: 13x5x15 cm
  • Vek: 4+
  • Materiál: 100 % drevo FSC

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobné produkty