Skladacie zvieratká Safari

Slon, lev, krokodíl, leopard, hroch, pelikán a zebra - to je spoločnosť zvieratiek priamo zo safari, pripravených na veľkú hru. Poukladajte ich na seba a bavte sa do vôle.

Dostupnosť Na sklade
Kód: LE11704
11,80 € 9,80 € bez DPH
Skladacie zvieratká Safari

Skladacie zvieratká Safari

Veža zo zvieratiek safari? V balančných skladacích hračkách to nie je nezvyčajné! Sedem figúrok zvierat môžete ľubovoľne skladať na seba, ale pozor, nech sa vám veža nezborí! Hra nevyžaduje len trpezlivosť a sústredenosť, ale aj pevnú ruku a šikovnosť. Deti sa s figúrkami môžu hrať aj samostatne. Súčasťou je aj špagát, ktorý môžete prevliekať cez jednotlivé dieliky.

Hlavné vlastnosti:

  • Módné pastelové farby
  • Obsahuje 7 dielov

O spoločnosti Legler

Nemecká spoločnosť Legler sa od roku 1996 zameriava na výrobu kvalitných drevených hračiek. Všetky drevené hračky Small Foot majú označenie CE a sú vyrobené v súlade s európskou normou pre bezpečnosť hračiek EN 71. Použité farby sú špeciálne vyvinuté pre drevené hračky a sú odolné aj voči detským slinám. Drevo používané na výrobu týchto hračiek pochádza väčšinou z lesníckych spoločností, ktoré sa zaoberajú obnovou lesov.

Všetci zákazníci tak majú možnosť prispieť k zachovaniu prirodzene rastúcich lesov. Drevené hračky od tejto spoločnosti predstavujú pestrofarebné výrobky, vyrobené prevažne z prírodných surovín - dreva. Robia deťom radosť už od útleho veku a rozvíjajú ich hmatové a zmyslové schopnosti. Cieľom značky Small Foot je podporovať duševný a fyzický rozvoj detí.

Parametre:

Rozmery slona: 9 x 1 x 6,5 cm
Rozmery leva: 6,5 x 1 x 5,5 cm
Vek: od 12 mesiacov
Materiál: drevo
Obsahuje 7 dielikov

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobné produkty

Navliekanie korálok - oblečenie BJ103
Petit Collage Skladačka na mori PTC623
Vilac Hra duel tangramov
31,70 €
V6061
Drevené edukatívne počítadlo LE2138
Prevliekacia hra Záhrada
24,20 €
V1517
Drevené počítadlo Profi 2
21,50 €
LE11324