Drevené policajné auto

Policajné autíčko aj pre tie najmenšie deti. Vďaka zaobleným tvarom a veľkosti tak akurát pre detské ruky bude obľúbenou hračkou každého dieťaťa. Má robustné pogumované kolesá, vďaka ktorým prejde ľahko aj náročným terénom.

Dostupnosť Na sklade
Kód: LE11077
11,50 € 9,60 € bez DPH
Drevené policajné auto

Drevené policajné auto

Kde sa schováva zlodej? Toto kompaktné policajné auto zo 100 % FSC® dreva je pripravené vyraziť na misiu. Drevené auto rýchlo prechádza jednoduchým aj náročným terénom vďaka svojim robustným pogumovaným kolesám. Ak zlodeja chytíte, môžete ho zavrieť do zadného priestoru vozidla. Postavička policajta ho potom odvezie do väzenia! Postavičky policajta a zlodeja nie sú súčasťou balenia.

Hlavné vlastnosti:

  • pogumované kolieska
  • 100 % FSC® drevo
  • prírodné i farebné časti

O značke Small Foot

Nemecká firma Legler zameraná na výrobu kvalitných drevených hračiek od roku 1996. Všetky drevené hračky značky Small Foot majú označenie CE a sú vyrábané podľa európskej normy pre bezpečnosť hračiek EN 71. Použité farby sú špeciálne vyvinuté pre drevené hračky a sú odolné aj proti slinám detí. Drevo na výrobu týchto hračiek pochádza z lesníckych spoločností zapojených do zalesňovania. Drevené hračky Small Foot sú žiarivo farebné produkty, ktoré sú vyrobené prevažne z prírodných surovín – dreva.

Čo znamená 100 % FSC drevo

Značka a certifikát FSC® (Forest Stewardship Council) zaručuje, že drevo, z ktorého bol výrobok vyrobený, nebolo vyťažené nelegálne a pochádza z lesov obhospodarovaných šetrným či prírode blízkym spôsobom, v ktorom sú dodržiavané prísne environmentálne a sociálne požiadavky. Značka FSC® na výrobku znamená, že svojím nákupom pomáhate chrániť lesy a podporujete šetrné, zodpovedné či prírode blízke hospodárenie, vďaka ktorému sú naše lesy stabilnejšie, zdravšie, majú prirodzenú druhovú skladbu a lepšie odolávajú negatívnym následkom klimatických zmien.

Parametre:

  • Rozmer: 13x7x10 cm
  • Vek: 18 m+
  • Materiál: 100 % drevo FSC

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobné produkty