Drevený vláčik Safari

Nasaďte farebné tvary na vagóniky a vytvorte tak vlastný dizajn vláčika. Malých rušňovodičov upútajú ilustrácie exotickej flóry a fauny. Drevená hračka na kolieskach obsahuje lokomotívu a dva vagóniky s 13 kockami, ktoré môžete na vozík naskladať ľubovoľne.

Dostupnosť Na sklade
Kód: LE11698
22,90 € 19,10 € bez DPH

Farebný vláčik z dreva s ilustrovanými zvieratkami

Zložte ho a vyrazte zo stanice! Tento drevený vláčik v trendy farbách sa rozbehne až po nástupe všetkých cestujúcich - zebry, slona, žirafy a krokodíla. Vláčik s množstvom detailov je zároveň rozkladacou hračkou, ktorá dáva deťom voľnosť pri zostavovaní. Každý blok sa zmestí na viacero miest. Ďalšia zastávka: Safari! Hračka trénuje detskú motoriku a bude zároveň krásnou dekoráciou na poličke v detskej izbe.

Hlavné vlastnosti

  • roztomilo ilustrované pastelovými farbami
  • obsahuje lokomotívu, 2 vagóny a 13 dielikov

O značke Small Foot by Legler

Nemecká spoločnosť Legler sa od roku 1996 zameriava na výrobu kvalitných drevených hračiek. Všetky drevené hračky Small Foot majú označenie CE a sú vyrobené v súlade s európskou normou pre bezpečnosť hračiek EN 71. Použité farby sú špeciálne vyvinuté pre drevené hračky a sú odolné aj voči detským slinám. Drevo používané na výrobu týchto hračiek pochádza väčšinou z lesníckych spoločností, ktoré sa zaoberajú obnovou lesov.

Všetci zákazníci tak majú možnosť prispieť k zachovaniu prirodzene rastúcich lesov. Drevené hračky na nožičky sú pestrofarebné výrobky, ktoré sú vyrobené prevažne z prírodných surovín - dreva. Robia deťom radosť už od útleho veku a rozvíjajú ich hmatové a zmyslové schopnosti. Cieľom značky Small Foot je podporovať duševný a fyzický rozvoj detí.

Parametre

  • Rozmery lokomotívy: 12 x 7 x 11 cm
  • Rozmery kocky: 4 x 3,5 x 4 cm
  • Vek: od 12 mesiacov
  • Materiál: drevo

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobné produkty