Drevené skladacie auto - polícia

Drevené skladacie autíčko polície poteší hneď dvakrát. Najskôr ako skladačka na skladanie, na ktorej si deti pri skladaní precvičia motoriku a potom ako hračka na brázdenie po detskej izbe. Drevené policajné autíčko je vyrobené zo 100 % FSC® dreva a má oblé tvary, preto je vhodné aj pre tých najmenších.

Dostupnosť Na sklade
Kód: LE11072
7,70 € 6,40 € bez DPH
Drevené skladacie auto - polícia

Drevené skladacie auto - polícia

Zapnite maják a vyjdite na ďalšiu misiu! Skladacia hračka je vyrobená zo 100 % FSC® dreva. Stačí poskladať farebné kocky v správnom poradí a policajné auto môže vyjsť. Základňa s kolesami má 2 tyčky, na ktorých kocky držia. Kto polapí prekvapeného zlodeja ako prvý? S touto hračkou si deti hravo precvičia sústredenosť a logické myslenie. Zábava garantovaná!

Hlavné vlastnosti:

  • skladačka na kolieskach
  • 100% FSC® drevo

O značke Small Foot

Nemecká firma Legler zameraná na výrobu kvalitných drevených hračiek od roku 1996. Všetky drevené hračky značky Small Foot majú označenie CE a sú vyrábané podľa európskej normy pre bezpečnosť hračiek EN 71. Použité farby sú špeciálne vyvinuté pre drevené hračky a sú odolné aj proti slinám detí. Drevo na výrobu týchto hračiek pochádza z lesníckych spoločností zapojených do zalesňovania. Drevené hračky Small Foot sú žiarivo farebné produkty, ktoré sú vyrobené prevažne z prírodných surovín – dreva.

Čo znamená 100 % FSC drevo

Značka a certifikát FSC® (Forest Stewardship Council) zaručuje, že drevo, z ktorého bol výrobok vyrobený, nebolo vyťažené nelegálne a pochádza z lesov obhospodarovaných šetrným či prírode blízkym spôsobom, v ktorom sú dodržiavané prísne environmentálne a sociálne požiadavky. Značka FSC® na výrobku znamená, že svojím nákupom pomáhate chrániť lesy a podporujete šetrné, zodpovedné či prírode blízke hospodárenie, vďaka ktorému sú naše lesy stabilnejšie, zdravšie, majú prirodzenú druhovú skladbu a lepšie odolávajú negatívnym následkom klimatických zmien.

Parametre:

  • Rozmer: 10x7,5x8 cm
  • Rozmer kociek: 5x4x2,5 cm
  • Vek: 18 m+
  • Materiál: 100 % drevo FSC

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobné produkty