Drevená magnetická stavebnica Kooglo (30 ks, farebná)

Vynikajúce farebné kocky rozvíjajúce predstavivosť a motorické schopnosti dieťaťa. Veľkosť základného bloku - 4 cm. Magnety uľahčujú kombináciu prvkov. Balenie v ekologickej a estetickej krabici.

Dostupnosť 2 - 5 týždňov
Kód: K4030C
56 € 46,70 € bez DPH
Drevená magnetická stavebnica Kooglo (30 ks, farebná)

Drevená magnetická stavebnica Kooglo

Magnetická stavebnica Kooglo je perfektnou kombináciou klasických drevených blokov s praktickými magnetmi. Vďaka prítomnosti magnetov sú drevené vzdelávacie bloky pre deti zábavnejšie. Drevené kocky s magnetom sú univerzálnou hračkou, ktorá poskytne vašim deťom veľa zábavy a zároveň pozitívne ovplyvní ich vývoj.

Trvalé stavby, ktoré sa nerozpadnú

Jednotlivé prvky sa dajú navzájom spojiť veľmi trvanlivým spôsobom, ktorý umožňujú magnety. Dieťa tak ľahko dokáže spájať jednotlivé segmenty blokov a vytvárať trvalé stavby, ktoré sa ani počas stavania nerozpadnú. Pri stavbe prvých objektov sa môžete spolu s deťmi inšpirovať ilustráciami, ktoré obsahujú príklady a pokyny výrobcu, ako ich postaviť.

Súprava sa skladá z 30 prvkov v rôznych tvaroch s prírodnou drevenou textúrou a zaoblenými hranami. Samozrejme tento počet je možné zvýšiť zakúpením ďalších súprav. Drevené bloky sú doplnené jemnými magnetmi, vďaka ktorým sa dajú naskladať do rôznych priestorových konštrukcií a pritom sa nerozpadnú. Drevené magnetické kocky sú bezpečné aj pre deti od 2 rokov, pretože jednotlivé diely sú bez ostrých hrán. Magnetické bloky kombinujú tradíciu drevených hračiek s moderným prístupom.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Drevené stavebnice
Množstvo: 30 ks
Kocka: 30 mm
Vek: 2 roky
Farba: Farebné

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

5
0x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobné produkty