Matrioška - sovia rodina

Schovať jednu do druhej, od najmenšej po najväčšiu. Figúrky matriošky v podobe sovej rodinky potešia všetky deti. Sú vyrobené z dreva, krásne maľované, takže potešia aj ako dekorácia do poličky. Figúrky sa v strede ľahko otvárajú, čo je skvelý tréning na jemnú motoriku a koordináciu rúk i očí.

Dostupnosť Na sklade
Kód: LE10620
16,10 € 13,40 € bez DPH
Matrioška - sovia rodina

Matrioška - sovia rodinka

Štyri s láskou maľované figúrky Matriošky v podobe sovej rodiny. Menšie sovičky sa postupne schovávajú jedna do druhej podľa svojej veľkosti. Tieto figúrky sa ľahko otvárajú v strede, čo je skvelý tréning na koordináciu rúk a očí a jemnú motoriku. Figúrky Matriošky vyžarujú svoj jedinečný pôvab a sú roztomilé na pohľad - lákavá pastva pre oči s veľkým vzdelávacím potenciálom pre detskú izbu! 

O značke Small Foot by Legler

Nemecká firma Legler zameraná na výrobu kvalitných drevených hračiek od roku 1996. Všetky drevené hračky značky Small Foot majú označenie CE a sú vyrábané podľa európskej normy pre bezpečnosť hračiek EN 71. Použité farby sú špeciálne vyvinuté pre drevené hračky a sú odolné aj proti slinám detí. Drevo na výrobu týchto hračiek pochádza z lesníckych spoločností zapojených do zalesňovania. Drevené hračky Small Foot sú žiarivo farebné produkty, ktoré sú vyrobené prevažne z prírodných surovín – dreva.

Parametre:

  • Rozmery: 10x5x5 cm - 4x1,5x1,5 cm
  • Vek: 3+
  • Materiál: drevo

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobné produkty

Drevená zatĺkacia veža BB102
Zatĺkačka Bigjigs Toys
16,80 €
BJ33011
Zatĺkačka v pastelových farbách LE11723
Zatĺkačka - farby a tvary T0530
Zatĺkačka domček 6 dielov
23,50 €
84199
Drevená zatĺkačka Farma
25,10 €
BB551