Motorická skladacia a fixačná veža - dúha

Motorická skladačka v tvare veže prinesie mnoho zábavy pri jej skladaní. Má zaoblenú základňu a preto sa pri skladaní hojdá do strán. Deti nasadzujú kotúče na základňu s tyčou, avšak tyč má malé výstupky a tak musia tieto disky zároveň aj otáčať. Motorická hračka naučí deti rozoznávať farby, tvary aj veľkosti.

Dostupnosť Na sklade
Kód: LE11794
26,20 € 21,80 € bez DPH
Motorická skladacia a fixačná veža - dúha

Motorická skladacia a fixačná veža - dúha

Zábavné skladanie! Táto veľká drevená skladacia veža vo farbách dúhy deti určite nadchne. Drevené kotúče rôznych veľkostí musia deti naskladať na základňu s tyčou. Pri nasadzovaní ale musia disky otáčať! Tyč má totiž malé výstupky. Hra dobre potrénuje jemnú motoriku detí a tiež ich logické myslenie. Vďaka zaoblenej základni sa veža pri skladaní hojdá sem a tam. Dlhotrvajúca zábava, pri ktorej sa deti naučia rozoznávať farby a tvary, tiež veľkosti.

O značke Small Foot by Legler

Nemecká firma Legler zameraná na výrobu kvalitných drevených hračiek od roku 1996. Všetky drevené hračky značky Small Foot majú označenie CE a sú vyrábané podľa európskej normy pre bezpečnosť hračiek EN 71. Použité farby sú špeciálne vyvinuté pre drevené hračky a sú odolné aj proti slinám detí. Drevo na výrobu týchto hračiek pochádza z lesníckych spoločností zapojených do zalesňovania. Drevené hračky Small Foot sú žiarivo farebné produkty, ktoré sú vyrobené prevažne z prírodných surovín – dreva.

Parametre:

  • Rozmery: výška 24 cm, Ø 12 cm
  • Vek: 12 m+
  • Materiál: drevo

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobné produkty

Zatĺkačka Bigjigs Toys
16,70 €
BJ33011
Zatĺkačka domček 6 dielov
23,50 €
84199
Zatĺkačka - farby a tvary
26,90 €
T0530
Zatĺkačka v pastelových farbách LE11723
Drevená zatĺkacia hra - vtáčiky LE5807
Drevená zatĺkacia veža BB102