Nauč sa počítať - Pod jednou strechou

Veľká a pestrofarebná vkladačka s drevenou základňou a kolíkmi. Úlohou detí je priradiť správne poradie čísliciam a následne na kolíky nasadzovať prislúchajúce počty dielikov. Motorická hračka podporuje spoznávanie farieb, čísel a rôznych tvarov. Vyrobená z odolného dreva.

Dostupnosť Na sklade
Kód: V1060
42,40 € 35,30 € bez DPH
Nauč sa počítať - Pod jednou strechou

Drevená motorická hračka pre malých počtárov

Pomocou jednoduchej skladačky môžu deti spoznávať čísla a ich význam utváraním spojitostí medzi zrakom a motorikou. Na jej návrhu sa podieľali odborníci a je vytvorená tak, aby deti jednotlivé vzťahy mohli objavovať prirodzene a samostatne v súlade s praxou výukových metód Montessori. Triedenie rozmanitých, atraktívnych farieb, vzorov a tvarov pomáha deťom rozvíjať sústredenie a celú škálu poznávacích schopností. Starostlivo opracované, pevné a odolné drevo, z ktorého je hračka vyrobená, pri hre jemne rozvíja a stimuluje hmat.

Hlavné vlastnosti

  • základňa, 65 vkladacích a nasadzovacích dielikov
  • vedie k samostatnému objavovaniu a poznávaniu
  • atraktívny dizajn a spracovanie

O značke Vilac

Už viac ako 100 rokov plní značka Vilac detské sny. Spoločnosť Vilac sídli hlboko v srdci pohoria Jura, obklopená horami, jazerami a lesmi. Táto francúzska spoločnosť vyrába od roku 1911 drevené hračky v klasickom, starodávnom štýle s modernými farbami a vzormi. Hračky Vilac sú jedinečné, nikdy nevyjdú z módy a dokážu očariť všetky generácie. Vilac pomáha utvárať detskú predstavivosť svojimi radostnými ilustráciami, dizajnmi a reinterpretáciami klasických hračiek, ktoré sa len tak neopotrebujú. Drevené hračky Vilac vzbudzujú vášeň aj o 50 rokov neskôr, keď ako dospelí náhodou nájdete v podkroví hračky, ktoré ste ako deti milovali. Vilac už 100 rokov prepája deti s hračkami, ktoré si obľúbia a vážia si ich. A prečo ich deti tak milujú? To zostáva tajomstvom firmy Vilac.

Parametre

  • Rozmery: 43 x 15 x 11 cm
  • Vek: 2+
  • Materiál: drevo
  • Počet dielov: 66 ks

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobné produkty

Drevená zatĺkačka Farma
24,40 €
BB551
Zatĺkačka domček 6 dielov
22,90 €
84199
Drevená zatĺkacia veža
17,60 €
BB102
Zatĺkačka Bigjigs Toys
16,30 €
BJ33011
Drevená zatĺkacia hra - vtáčiky LE5807
Zatĺkačka v pastelových farbách LE11723