Petit Collage Vkladacie puzzle s číslami a tvarmi viacjazyčné

Vek: od 3 rokov
Materiál: 100 % FSC® drevo, papier
Dostupnosť Na sklade
Kód: PTC625
25,40 € 21,20 € bez DPH
Petit Collage Vkladacie puzzle s číslami a tvarmi viacjazyčné

Petit Collage Vkladacie puzzle s číslami a tvarmi viacjazyčné

Nechajte deti rozpoznávať farby, tvary aj čísla a pritom ich učte cudzím jazykom. Vkladačka pomáha rozvíjať aj koordináciu rúk a zraku či jemnú motoriku. Jej súčasťou sú 3 obojstranné karty, ktoré sa poukladajú na základňu a obsahujú slovíčka v angličtine, španielčine, francúzštine, nemčine, holandčine a taliančine. Je vyrobená z udržateľne získaných materiálov a na tlač boli použité nezávadné rastlinné atramenty.

Hlavné vlastnosti:

  • Základňa, 22 dielikov a 3 karty so slovíčkami
  • 6 rôznych jazykov
  • Vyrobené zo 100 % FSC® dreva

Značka a certifikát FSC®  

Značka a certifikát FSC® (Forest Stewardship Council) zaručuje, že drevo, z ktorého bol výrobok vyrobený, nebolo vyťažené nelegálne a pochádza z lesov obhospodarovaných šetrným či prírode blízkym spôsobom, v ktorom sú dodržiavané prísne environmentálne a sociálne požiadavky. Značka FSC® na výrobku znamená, že svojim nákupom pomáhate chrániť lesy a podporujete šetrné, zodpovedné či prírode blízke hospodárenie, vďaka ktorému sú naše lesy stabilnejšie, zdravšie, majú prirodzenú druhovú skladbu a lepšie odolávajú negatívnym následkom klimatických zmien.

O spoločnosti Petit Collage

Hlavným poslaním americkej firmy Petit Collage je skĺbenie moderného dizajnu, ekológie a udržateľnosti. Originálne výrobky sú navrhované v Kalifornii a v súčasnej dobe sa predávajú po celom svete. Výrobky sú vyrobené z recyklovaných materiálov, bambusu alebo kvalitného certifikovaného dreva. Všetky farby používané pri výrobe sú založené na rastlinnej báze a sú šetrné k životnému prostrediu. Výrobky sú navrhnuté tak, aby rástli spolu s vašimi deťmi a svojím dizajnom napomáhali vytvoriť im krásny a útulný domov.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobné produkty

Drevená zatĺkacia veža
17,80 €
BB102
Zatĺkačka v pastelových farbách LE11723
Zatĺkačka domček 6 dielov
23,30 €
84199
Zatĺkačka Bigjigs Toys
16,60 €
BJ33011
Drevená zatĺkačka Farma
24,80 €
BB551
Drevená zatĺkacia hra - vtáčiky LE5807