Vkladacie puzzle - Zvierací astronauti

Nájdete správne miesto na vesmírnej doske usmievavým kozmonautom? Medzi planétky chce zapadnúť sova, líška, krokodíl, levík a medvedík čistotný. Drevená vkladačka je pestrofarebná a stimuluje aj hmatové zmysly rôznymi povrchmi, tvarmi a štruktúrami.

Dostupnosť Na sklade
Kód: V7401
15,10 € 12,60 € bez DPH
Vkladacie puzzle - Zvierací astronauti

Drevená vkladačka s vesmírnymi zvieratkami

V sprievode pestrofarebných zvieracích vesmírnych prieskumníkov Andyho Westfacea môžu Vaši najmenší zábavne rozvíjať rozpoznávanie tvarov, hmat a jemnú motoriku. Jednoduchá vkladačka ukrýva pod každým z dielikov inú plastickú textúru, ktorá rozširuje škálu vnemov a umožňuje dieťaťu poznávať a rozlišovať rozdielne povrchy. Hračka je vyrobená z odolného dreva príjemného na dotyk a stimulujúceho zmysly. Svojím originálnym motívom a farebnosťou sa ľahko stane neprehliadnuteľnou ozdobou detskej izbičky.

Hlavné vlastnosti

  • základňa a 5 vkladacích dielikov
  • rozmanité hmatové atrakcie
  • dizajn Andy Westface
  • robustné a odolné drevené prevedenie

O značke Vilac

Už viac ako 100 rokov plní značka Vilac detské sny. Spoločnosť Vilac sídli hlboko v srdci pohoria Jura, obklopená horami, jazerami a lesmi. Táto francúzska spoločnosť vyrába od roku 1911 drevené hračky v klasickom, starodávnom štýle s modernými farbami a vzormi. Hračky Vilac sú jedinečné, nikdy nevyjdú z módy a dokážu očariť všetky generácie. Vilac pomáha utvárať detskú predstavivosť svojimi radostnými ilustráciami, dizajnmi a reinterpretáciami klasických hračiek, ktoré sa len tak neopotrebujú. Drevené hračky Vilac vzbudzujú vášeň aj o 50 rokov neskôr, keď ako dospelí náhodou nájdete v podkroví hračky, ktoré ste ako deti milovali. Vilac už 100 rokov prepája deti s hračkami, ktoré si obľúbia a vážia si ich. A prečo ich deti tak milujú? To zostáva tajomstvom firmy Vilac.

Parametre

  • Rozmery: 21 x 21 x 2 cm
  • Vek: od 18 mesiacov
  • Materiál: drevo
  • Dizajn: Andy Westface

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobné produkty

Drevená zatĺkacia veža BB102
Zatĺkačka Bigjigs Toys
16,70 €
BJ33011
Drevená zatĺkačka Farma BB551
Zatĺkačka v pastelových farbách LE11723
Zatĺkačka domček 6 dielov
23,50 €
84199
Zatĺkačka - farby a tvary
26,90 €
T0530