Loptičková dráha detské ihrisko 11 dielov

Guľôčková dráha bude zábavou pre všetky deti. Dráha obsahuje šmýkačku, mlyn a hojdačku. Je vyrobená z prírodného dreva s farebnými prvkami. Pre ešte väčšiu zábavu môžete vďaka modulárnemu dizajnu postaviť mnoho rôznych typov dráh.

Dostupnosť Na sklade
Kód: LE11379
50,60 € 42,20 € bez DPH
Loptičková dráha detské ihrisko 11 dielov

Guľôčková dráha detské ihrisko

Guľôčková zábava pre najmenších! Súčiastky tejto guľôčkovej dráhy možno jednoducho zložiť, veľká farebná guľôčka tak môže začať svoje preteky naozaj rýchlo! Na tejto dráhe nájdete šmýkačku, mlyn, hojdačku. Dráha je z prírodného dreva s farebnými prvkami. Deti sa zábavnou formou naučia o príčine a následku, tiež si potrénujú postreh pri sledovaní pohybujúcich sa predmetov. Jednoduchý dizajn, ktorý nezahltí detské zmysly, súčiastky sú dosť veľké, takže ich deti nemôžu jednoducho prehltnúť. Súčiastky sú pre deti jednoducho uchopiteľné. Vďaka modulárnemu dizajnu môžu deti postaviť mnoho rôznych typov dráh. Staršie deti môžu na dráhu namiesto guľôčiek pustiť autíčka.

Hlavné vlastnosti

O značke Small Foot by Legler

Nemecká firma Legler zameraná na výrobu kvalitných drevených hračiek od roku 1996. Všetky drevené hračky značky Small Foot majú označenie CE a sú vyrábané podľa európskej normy pre bezpečnosť hračiek EN 71. Použité farby sú špeciálne vyvinuté pre drevené hračky a sú odolné aj proti slinám detí. Drevo na výrobu týchto hračiek pochádza z lesníckych spoločností zapojených do zalesňovania. Drevené hračky Small Foot sú žiarivo farebné produkty, ktoré sú vyrobené prevažne z prírodných surovín – dreva.

Parametre:

  • Rozmery: zložené 113x25x15 cm, sklíčko 21x4x15 cm, guľa Ø 4,5 cm
  • Vek: 1,5+
  • Materiál: drevo

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobné produkty

Drevené domino Farma
12,70 €
BJ736
Drevené domino so zvieratkami BJ529
Klasické drevené domino
12,70 €
BJ784
Drevené obrázkové domino Safari BJ737
Vilac Domino Farma
17,20 €
V6066
Domino s hieroglyfmi
32 €
V9504