Záhradná zástera s náradím

Aj malí záhradníci môžu pomôcť pri prácach v záhrade. Potrebujú na to len záhradnú zásteru, rukavice do záhrady a záhradné nástroje, s ktorými im pôjde všetko od ruky.

Dostupnosť Na sklade
Kód: LE11881
17,40 € 14,50 € bez DPH

Záhradná zástera s náradím

S touto praktickou sadou záhradných pomôcok, ktorá sa skladá zo zástery pre deti s náprsnými vreckami, záhradníckych rukavíc, štyroch malých záhradníckych nástrojov (rýľ, hrable, lopata a vidly), budú mať deti vždy ten pravý nástroj po ruke! Záhradné náradie z robustného kovu s drevenými rukoväťami vhodnými pre deti.

Táto záhradná zástera v jednoduchých trendy farbách a rukavice chráni deti pred nečistotami a poškodením oblečenia. Je to absolútna nutnosť pre všetkých mladých záhradných nadšencov, ktorí chcú skutočne pomôcť svojim rodičom na záhrade! Záhradnícke zástery možno tiež použiť ako kuchynské zástery či zástery na maľovanie! Ideálny doplnok.

Hlavné vlastnosti:

  • Ideálny doplnok na záhradu
  • Zástera, rukavice, 4 ks náradia

Parametre:

  • Rozmery zástery: 52 x 40 cm
  • Rozmery lopatky: cca 22 x 6,5 x 2 cm
  • Vek: od 3 rokov
  • Veľkosť 4-7 rokov
  • Materiál: látka, tkanina, textil, kov, drevo
  • Obsahuje: 6 dielov

O spoločnosti Legler

Nemecká spoločnosť Legler sa od roku 1996 zameriava na výrobu kvalitných drevených hračiek. Všetky drevené hračky Small Foot majú označenie CE a sú vyrobené v súlade s európskou normou pre bezpečnosť hračiek EN 71. Použité farby sú špeciálne vyvinuté pre drevené hračky a sú odolné aj voči detským slinám. Drevo používané na výrobu týchto hračiek pochádza väčšinou z lesníckych spoločností, ktoré sa zaoberajú obnovou lesov.

Všetci zákazníci tak majú možnosť prispieť k zachovaniu prirodzene rastúcich lesov. Drevené hračky od tejto spoločnosti predstavujú pestrofarebné výrobky, vyrobené prevažne z prírodných surovín - dreva. Robia deťom radosť už od útleho veku a rozvíjajú ich hmatové a zmyslové schopnosti. Cieľom značky Small Foot je podporovať duševný a fyzický rozvoj detí.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobné produkty