Komody a skrinky

Najpredávanejšie

lotta hlavna fotka
 
330 €
1 položiek celkom
lotta hlavna fotka
330 €

Komoda Lotta so 6 zásuvkami ponúka kombináciu moderného dizajnu s maximálnou funkčnosťou. Vďaka...

Užitočné komody a skrinky do obývačky

Hoci sa moderné obývacie steny vyznačujú minimalizmom a jednoduchosťou, predsa je v obývačke žiaduci priestor pre odkladanie sezónnych bytových dekorácií sviatočných tanierov, šálok, fliaš a obrusov. Veď kde inde by sa pomestili krásne riady, vázy, ozdobné servítky a všetky ostatné súčasti slávnostnej tabule? Účel, aký by mali napĺňať skrinky a komody do obývačky, však ani zďaleka nie je len praktický. 

Jednou z nemenej dôležitých požiadaviek, aké by mala spĺňať každá skrinka či komoda do obývačky, je aj dekoratívnosť a schopnosť zapadnúť do daného prostredia. O niečo ľahšie to z tohto pohľadu majú drevené komody, regále, police a skrinky. Zjednodušene povedané, každá komoda či skrinka do obývačky vyrobená z dreva je unikát, ktorý si poľahky nájde miesto v akejkoľvek modernej alebo tradičnej domácnosti.

Drevené skrinky majú v obývačke široké využitie

Skrinka z dreva sa môže umiestniť napríklad pod televízor, kde vyplní nevyužitý priestor na odkladanie. Prehľadné usporiadanie vecí zabezpečí poriadok vo vašej obývačke a rýchlu dostupnosť potrebných náležitostí. Samozrejme, skrinky do obývačky, podobne ako všetky kusy nábytku, odporúčame kombinovať s knižnicami a vitrínami, komodami, sedačkami i konferenčnými stolíkmi.

Praktická komoda z dreva nesmie chýbať v žiadnej v domácnosti

Komody poskytujú dostatok úložného priestoru, sú ľahko kombinovateľné a hodia sa prakticky do každej izby v dome či byte. Komodu okrem obývačky využijete aj v spálni alebo v detskej izbe. Priam neobmedzené možnosti účelnosti tak len zvyšujú mieru ich atraktivity. Navyše sú drevené komody dizajnovo prepracované, veľmi kvalitné a originálne, pretože každé drevo má však svoje špecifické vlastnosti a farbu.