Regály a police

Najpredávanejšie

ruba regal
Na mieru (1 - 4 týždne)
 
248,40 €
regal na knihy
Na mieru (1 - 4 týždne)
 
264 €
2 položiek celkom
ruba regal
Na mieru (1 - 4 týždne)
248,40 €

Drevený regál Ruban s atraktívnym dizajnom.   Vhodný do detskej izby. Poteší menšie deti i...

regal na knihy
Na mieru (1 - 4 týždne)
264 €

Regál Ines sa vyznačuje nevtieravou eleganciou, ale nezabúda ani na praktickú stránku veci a...

Regály a police do obývačky sú viac než len priestor na odkladanie vecí

Obývačkové regály slúžia nielen ako odkladacia plocha, ale zároveň predstavujú efektný dizajnový doplnok. Sú dokonalým riešením, keď chcete ušetriť miesto a zároveň zväčšiť priestor v interiéri. Navyše sú regály miestom, kde môžete vystaviť všetko, čo chcete prezentovať. Obľúbené sú predovšetkým nástenné regály a police zladené s obývacou stenou, pôsobiace ako dekoratívne časti nábytku.

Množstvo predmetov odkladáme do skriniek, pretože si chceme v domácnosti udržať prehľad a poriadok. Pravým opakom takýchto skriniek sú regály, ktoré boli vytvorené za účelom vystavovania. Napríklad do regálov odkladáme svoje zbierky obľúbených kníh alebo CD - čiek, ktoré chceme mať neustále poruke. Regály alebo police na stenu využívame aj na ukladanie dekorácií a doplnkov, či rámikov s fotkami, aby nám pripomínali pekné chvíle. Občas nám stačí malý závesný regál alebo polička na to, aby splnili svoj účel, no niekedy už potrebujeme niečo väčšie.

Ako si vybrať vhodné obývačkové police

Pokiaľ rozmýšľate, ktorá polica do obývačky je pre vás tá pravá, zamyslite sa nad nasledovným: akú nosnosť potrebujete? Iné vlastnosti očakávate od police, ktorá ponesie zbierku encyklopédií a iné od tej, na ktorú umiestnite len prútenú dekoráciu so sušenými kvetmi. Rozdielnu stabilitu budú mať aj regále a police, ktoré sú otvorené alebo zatvorené a tie, ktoré majú, resp. nemajú zadnú stenu. Zadná stena zabezpečuje väčšiu stabilitu a prirodzene chráni predmety pred prachom. Na predelenie miestnosti je zase vhodnejšie použiť otvorený regál. 

Drevené police pristanú takmer všade

Jednoduchá polica na stenu má mnohoraké využitie. Najmä drevená polica je predpokladom vhodnosti a praktického využitia v obývačke. Polica do obývačky by totiž mala ladiť s ostatným nábytkom a celkovým dizajnom miestnosti. Ak však plánujete uskladniť väčšie množstvo kníh, vhodnejšia bude domáca knižnica alebo vitrína