Komoda Smart - veľká

Veľmi pekne spracovaná komoda Smart - veľká v obľúbenej kombinácii bielej farby a prírodného dreva. Oceníte moderný dizajn i úložný priestor, ktorý je prakticky rozdelený na zásuvky a skrinky s dvierkami. Prehľadné uloženie oblečenia, odevných doplnkov a drobností nemôže byť už jednoduchšie.

Dostupnosť 2 - 5 týždňov
Kód: SRK1/MEB
160,10 € 133,40 € bez DPH
Komoda Smart - veľká

Komoda Smart - veľká

Komoda Smart - veľká z portfólia sektorového nábytku sa uplatní v akejkoľvek miestnosti. Vrátane spálne, obývačky, chodby alebo študentskej či detskej izby. Vďaka 4 zásuvkám 2 skrinkám s dvierkami bude uloženie oblečenia, odevných doplnkov a rôznych predmetov jednoduchou záležitosťou. Komoda je však nielen praktická, ale aj dobre vyzerá. V porovnaní so skriňami šetrí miesto a opticky pôsobí oveľa ľahšie. Nad komodu môžete umiestniť obraz, alebo položiť na ňu dekoračné predmety, sošky, poprípade rodinné fotografie. 

Komoda Smart - veľká je vyrobená z laminovanej dosky, ľahko sa udržiava i čistí. Dostupná v príťažlivom vyhotovení biela-dub sonoma. 

Ďalšie informácie:

Komoda je dodávaná v balení na samomontáž. Balenie obsahuje podrobný návod na montáž, ktorý krok za krokom ukazuje ako komodu zostaviť. Súčasťou balenia je všetko potrebné vybavenie na montáž (skrutky atď.).

Dodatočné parametre

Kategória: Komody do spálne
Výška (cm): 84
Šírka (cm): 140
Hĺbka (cm): 40
Farba: Biela, Dub sonoma
Materiál: Laminát, Drevotrieska

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobné produkty

SN07 Dab+Bialy
149,60 €
SAN07B/MEB
SN06 Dab+Bialy
173,50 €
SAN06B/MEB
Morena Komoda Duza
Komoda Morena (2 farby)
2 - 5 týždňov
161,10 €
MO4B/MEB2
SRK2
Komoda Smart - malá
2 - 5 týždňov
130,10 €
SRK2/MEB
Morena Komoda Mala
161,10 €
MO3B/MEB2