Komoda z masívu Vestre 6 buk - prírodná

Kód: 79723
860,58 € 717,15 € bez DPH
Na mieru (5 - 8 týždňov)

Buková komoda so 6 zásuvkami. Klasické úchytky nahradili rukoväte vo forme nenápadných výrezov. Komoda je perfektnou kombináciou funkčnosti a univerzálneho dizajnu, ktorý sa hodí do rôznych interiérov. Najdokonalejšiu súhru zaručíte kombináciou s ďalším nábytkom z kolekcie Vestre.

Detailné informácie

Podrobný popis

Drevená komoda Vestre z buka so 6 zásuvkami

Masívna komoda Vestre je nábytok s kompaktnou štruktúrou bez zbytočných vyčnievajúcich prvkov. Nachádza sa v ňom až 6 priestranných zásuviek a navyše horná doska, ktorá môže slúžiť na umiestnenie kníh, praktických či ozdobných predmetov.

Univerzálnosť komody vyplýva z premysleného konceptu elegantnej jednoduchosti. Kvôli zosúladeniu vizuálnej skromnosti modelu a úžitkovej potreby pohodlia boli klasické úchytky v komode nahradené výrezmi v čelách zásuviek. Rukoväte teda tvoria vyfrézované výrezy v hornej hrane dolnej zásuvky, dolnej aj hornej hrane strednej zásuvky a dolnej hrane najvyššej zásuvky. Okraj hornej zásuvky, susediaci s doskou, bol zaoblený, čo dodáva nábytku dynamický dizajn a ľahkosť.

Koľajničky zásuviek v komode Vestre boli obohatené o systém tichého zatvárania a brzdy. Vďaka tomu sa zásuvky zatvárajú hladko, ticho a takpovediac samy. Zásuvka sa počas poslednej fázy zatvárania spomalí, takže sa dovrie mäkko a bez vydania zvuku. Toto precízne riešenie predstavuje čerešničku na torte, ktorá korunuje poctivú prácu.

Zhrnutie dôležitých parametrov

  • Materiál: masívne bukové drevo.
  • Až 6 priestranných zásuviek.
  • Dno zásuviek je z pevnej preglejky.
  • Koľajničky so systémom tichého zatvárania s brzdou.

Niektoré prvky komody, ktoré nie sú zvonku viditeľné, môžu byť vyrobené aj z borovicového dreva. Takáto kombinácia jednotlivých komponentov vytvára mimoriadne solídny celok najvyššej kvality a je výsledkom túžby udržať pre našich zákazníkov atraktívnu a priaznivú cenu nábytku.

Ďalšie výhody komody z masívu Vestre

  • Vyrobené z prírodného, ​​ekologického dreva.
  • Jednoduchá a elegantná forma.
  • Pevná, stabilná konštrukcia a odolnosť proti nárazu.
  • Optimálne rozmery.
  • Jednoduchá a rýchla montáž (nábytok zasielame v balíkoch na samostatnú montáž).

Dodatočné parametre

Kategória: Komody z masívu
Výška (cm): 81
Šírka (cm): 120
Hĺbka (cm): 45
Farba: Buk
Materiál: Buk
Počet zásuviek: 6
Výška nožičiek (cm): 2,5

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: