Dubový konferenčný stolík Tello - malý

Konferenčný stolík z masívu duba doladí obývačku do dokonalosti. Ide o nadštandardný kus nábytku vyrobeného z masívneho duba. Stolík so svojím atypickým dizajnom zapadne do modernej aj klasickej obývačky.

Dostupnosť Na sklade (2 ks)
Kód: 3SORB54
168,20 € 140,20 € bez DPH
Dubový konferenčný stolík Tello - malý

Konferenčný stolík z masívu duba do obývačky - malý

Obývačka je miesto, kde trávime veľa voľného času. Stretávame sa v nej s rodinou, priateľmi a známymi. Pozeráme televízor alebo posedávame pri šálke kávy. Usporiadanie našej predvádzacej miestnosti je veľmi dôležité.

Oválny konferenčný stolík Tello je dokonalým doplnkom interiéru. Hnedý stolík ponúka neobmedzené možnosti priestorového usporiadania. Vďaka svojmu neobvyklému tvaru nadobudne v miestnosti štýl a charakter.

Menší masívny konferenčný stolík

Doska stola je v najširšom mieste dlhá 68 cm. Stolík je vyrobený výhradne z dubového dreva. Na vrchu sú viditeľné prstene z prírodného dreva, ktoré dodávajú šarmu a robia každý kus nábytku jedinečným. Celý kus nábytku je naolejovaný, aby bola zaistená jeho trvanlivosť.

Oválny konferenčný stolík je veľmi praktický kus nábytku. Zaberá málo miesta a je zároveň užitočným kusom nábytku. Vrch a nohy sú pôvodne frézované, čo mu dodáva ľahkosť pri zachovaní stability konštrukcie.

Vďaka klasickému štýlu a elegancii je drevený nábytok vhodný pre staršie aj mladšie generácie. Štruktúra stromu a prstene viditeľné na nábytku sú ich mimoriadnymi výhodami. Zdôrazňujú jeho prírodný pôvod.

Hnedý menší konferenčný stolík

Pri rozhodovaní o kúpe dreveného nábytku nezabúdajte na správnu starostlivosť. Nábytok by ste mali čistiť vlhkou handričkou a vyhýbať sa drsným chemikáliám. Mali by sme tiež pamätať na to, aby sme drevený nábytok nevystavovali nadmernému teplu a UV žiareniu.

Dodatočné parametre

Kategória: Konferenčné stolíky z masívu
Výška (cm): 50
Šírka (cm): 68
Hĺbka (cm): 67
Farba: Dub
Materiál: Dub
Tvar stola: Okrúhly
Celková hmotnosť (kg): 15

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobné produkty

konferencny stolik tello (1) 3SORB59
tello stolik okruhly velky (3) 3SORB57
Konferenčný stolík Granada - malý
239,80 €
GRA.076.05/KRYS
Konferenčný stolík Granada
372,20 €
GRA.075.05/KRYS
PLROS05 ZM PLROS05