Dubový konferenčný stolík Tello - veľký

Konferenčný stolík z masívu duba doladí obývačku do dokonalosti. Ide o nadštandardný kus nábytku vyrobeného z masívneho duba. Stolík so svojím atypickým dizajnom zapadne do modernej aj klasickej obývačky.

Dostupnosť Na sklade
Kód: 3SORB59
289 € 240,80 € bez DPH
Dubový konferenčný stolík Tello - veľký

Konferenčný stolík z masívu duba do obývačky - veľký

Obývačka je miesto, kde trávime veľa voľného času. Stretávame sa v nej s rodinou, priateľmi a známymi. Pozeráme televízor alebo posedávame pri šálke kávy. Usporiadanie našej predvádzacej miestnosti je veľmi dôležité.

Oválny konferenčný stolík Tello je dokonalým doplnkom interiéru. Hnedý stolík ponúka neobmedzené možnosti priestorového usporiadania. Vďaka svojmu neobvyklému tvaru nadobudne v miestnosti štýl a charakter.

Väčší  masívny konferenčný stolík

Doska stola je v najširšom mieste dlhá 96 cm. Stolík je vyrobený výhradne z dubového dreva. Na vrchu sú viditeľné prstene z prírodného dreva, ktoré dodávajú šarmu a robia každý kus nábytku jedinečným.

Oválny konferenčný stolík je veľmi praktický kus nábytku. Zaberá málo miesta a je zároveň užitočným kusom nábytku. Vrch a nohy sú pôvodne frézované, čo mu dodáva ľahkosť pri zachovaní stability konštrukcie. Celý kus nábytku je naolejovaný, aby bola zaistená jeho trvanlivosť.

Vďaka klasickému štýlu a elegancii je drevený nábytok vhodný pre staršie aj mladšie generácie. Štruktúra stromu a prstene viditeľné na nábytku sú ich mimoriadnymi výhodami. Zdôrazňujú jeho prírodný pôvod.

Hnedý väčší konferenčný stolík

Pri rozhodovaní o kúpe dreveného nábytku nezabúdajte na správnu starostlivosť. Nábytok by ste mali čistiť vlhkou handričkou a vyhýbať sa drsným chemikáliám. Mali by sme tiež pamätať na to, aby sme drevený nábytok nevystavovali nadmernému teplu a UV žiareniu.

Info: Stolík je odosielaný na vlastnú montáž. Balenie obsahuje potrebný návod aj  potrebné konštrukčné prvky.

Dodatočné parametre

Kategória: Konferenčné stolíky z masívu
Výška (cm): 50
Šírka (cm): 96
Hĺbka (cm): 95
Farba: Dub
Materiál: Dub
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
M Avatar autora | 25.1.2022
Máme ho aj s tým malým stolíkom Tello v obývačke. Je to krásny produkt, radosť pozerať na spracovanie.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobný produkt

MODERN LOFT 0010 stolik kawowy+cien PLMOL05D