Drevená kuchynská váha na hranie

Pomocník každej predavačky či kuchárky! Do domácnosti či obchodíku neodmysliteľne patrí váha na váženie ovocia, zeleniny či iných potravín. Jednoducho položíte kupovaný tovar na misku a pružinový mechanizmus sa posunie a tovar odváži.

Dostupnosť Na sklade
Kód: WW-4544
13,40 € 11,20 € bez DPH
Drevená kuchynská váha na hranie

Hračkárska váha Wonderworld pre deti

Váha je vybavená pohyblivým meradlom a na zapisovanie výsledkov váženia slúži vymeniteľná páska (náhradná páska nie je súčasťou balenia). Vašim deťom takto môže hračka pomôcť chápať význam hmotnosti a zlepšiť početné schopnosti. Je vyrobená z odolného masívneho dreva lakovaného atraktívnymi pestrými farbami.

Hlavné vlastnosti

  • pohyblivé meradlo
  • vymeniteľná páska
  • odolné prevedenie z masívneho dreva

O značke Wonderworld

Firma Wonderworld vyrába krásne drevené hračky, ktoré sú neoddeliteľnou súčasťou vývoja a dospievania detí po celom svete. Ich produkty spĺňajú medzinárodné štandardy ASTM a EN 71. Hračky Wonderworld získali mnoho ocenení, ako medzinárodných, tak tuzemských. Firma je tiež silným zástancom prírody, trvá na používaní dreva kaučukovníka, ktorý je obnoviteľným zdrojom, šetrným k životnému prostrediu. Každý rok vysadí 1 strom za 3 stromy použité pri výrobe hračiek Wonderworld.

Parametre

  • Rozmery: 9 x 12 x 12 cm
  • Vek: 3+
  • Materiál: drevo, papier, kov

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: