Drevené počítadlo Profi 2

Drevené počítadlo na desiatich kovových obúkoch pre malých matikárov, pomocou ktorého môžu sčítavať a odčítavať. Na vnútornej drevenej stene je 55 matematických príkladov z každej strany. Príklady na odčítanie a sčítanie môžu deti ľahko vypočítať pomocou drevených korálkov! 

Dostupnosť Na sklade
Kód: LE11324
21,30 € 17,80 € bez DPH
Drevené počítadlo Profi 2

Drevené počítadlo Profi 2

Drevené korálky na desiatich kovových veselo maľovaných oblúkoch, funguje ako vizuálna pomôcka na výpočty. Na vnútornej drevenej stene je 55 matematických príkladov z každej strany. Príklady odčítanie a sčítanie môžu deti ľahko vypočítať pomocou drevených korálkov! Kvalitné drevené počítadlo.

Hlavné vlastnosti:

  • farebné korálky
  • 100 % FSC® drevo
  • výška 14 cm

O značke Small Foot

Nemecká firma Legler zameraná na výrobu kvalitných drevených hračiek od roku 1996. Všetky drevené hračky značky Small Foot majú označenie CE a sú vyrábané podľa európskej normy pre bezpečnosť hračiek EN 71. Použité farby sú špeciálne vyvinuté pre drevené hračky a sú odolné aj proti slinám detí. Drevo na výrobu týchto hračiek pochádza z lesníckych spoločností zapojených do zalesňovania. Drevené hračky Small Foot sú žiarivo farebné produkty, ktoré sú vyrobené prevažne z prírodných surovín – dreva.

Čo znamená 100 % FSC drevo

Značka a certifikát FSC® (Forest Stewardship Council) zaručuje, že drevo, z ktorého bol výrobok vyrobený, nebolo vyťažené nelegálne a pochádza z lesov obhospodarovaných šetrným či prírode blízkym spôsobom, v ktorom sú dodržiavané prísne environmentálne a sociálne požiadavky. Značka FSC® na výrobku znamená, že svojím nákupom pomáhate chrániť lesy a podporujete šetrné, zodpovedné či prírode blízke hospodárenie, vďaka ktorému sú naše lesy stabilnejšie, zdravšie, majú prirodzenú druhovú skladbu a lepšie odolávajú negatívnym následkom klimatických zmien.

Parametre:

  • Rozmer: 30x8x14 cm
  • Vek: 6+
  • Materiál: 100 % drevo FSC

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobné produkty

Drevené skladacie tvary BJ33036
Drevená hra Hmataj a nájdi - Farma V52410
Balančné kocky Safari
17,60 €
LE12226
Motorický valec - život v mori BJ076
Rybárska koláž Petit Collage PTC261
Motorická balančná hra Veľryba V7716