Magnetická tabuľa na kreslenie pre deti

Rozmer: 66 x 54 cm
Vek: 3+
Materiál: drevo, plast, iný materiál

Dostupnosť Na sklade
Kód: J8758/DVE
96 € 80 € bez DPH
Magnetická tabuľa na kreslenie pre deti

Detská stojaca obojstranná tabuľa s doplnkami

Dvojica tabúľ na rozkročenej drevenej konštrukcii s nastaviteľnou výškou, vybavené veľkým odkladacím či úložným priestorom. Na čiernu tabuľu možno písať a kresliť kriedou, na bielu tabuľu možno písať špeciálne navrhnutými fixkami a vymazávať plstenou hubkou. Tabuľa je linajkovaná a obsahuje vzory písaných písmen, ktoré uľahčujú učenie. Súčasťou balenia je aj držiak na kotúče papiera. Vyrobené vo Francúzsku z masívneho bukového a borovicového dreva francúzskeho pôvodu. Súčasti sú ošetrené výhradne za použitia farieb a lakov na báze vody. Balené v kartóne potlačenom rastlinnými atramentmi. Súčasťou balenia sú kriedy, fixka, hubka, magnety a 1 rolka papiera.

Hlavné vlastnosti

  • tabuľa, 3 kriedy, fixka, hubka, 2 magnety a rolka papiera
  • rozmery tabule 66 x 54 cm
  • na kriedy / na fixky
  • linkovanie, vzory písma
  • držiak na papierové kotúče
  • veľký odkladací priestor
  • výškovo nastaviteľná 115–120 cm
  • vyrobené vo Francúzsku

Viac o značke Jeujura

Korene spoločnosti Jeujura siahajú do roku 1911, kedy Henri Liégeon založil svoju drevodielňu v Champagnole v pohorí Jura. Podnik sa zaoberal výrobou predmetov dennej potreby. Keď bol v roku 1931 poverený vedením syn zakladateľa Bernard Liégeon, podnik sa preorientoval na výrobu drevených hier, hračiek, ale aj počítadiel. Inšpirovaný pôvabom horských chát, neskôr Bernard Liégeon uviedol vlastný typ drevenej stavebnice, ktorou sa podnik čoskoro preslávil. V roku 1948 bola na týchto základoch založená spoločnosť Jeujura. 

V 70. rokoch, pod vedením už tretie generácie rodiny Liégeon, sa spoločnosti darilo presadiť nielen na francúzskych, ale aj zahraničných trhoch. Dôraz bol kladený na neustály vývoj výrobkov a ich tematické rozšírenia. Začiatkom 80. rokov spoločnosť presídlila do vlastných priestorov neďaleko miesta svojho zrodu a zároveň s tým dodala produktom aj balením na rozmanitosti a farebnosti. O dekádu neskôr, už pod vedením zakladateľovej pravnučky Catherine Varaccaové, spoločnosť masívne investovala do strojového vybavenia a rozširovania priestorov. A onedlho potom, čo Jeujura oslávila sté výročie vydaním zberateľských sérií svojich hračiek, dostala štátne ocenenie „Entreprise du Patrimoine Vivant“, ktoré je určené francúzskym podnikom zachovávajúcim kultúrne dedičstvo, vynikajúcim remeselným a priemyselným know-how. Zároveň sa spoločnosť spojila s ďalšími tradičnými francúzskymi výrobcami hračiek, Petitcollin a VilacJeujura stále vyvíja a každoročne uvádza nové, autentické hračky, hry a pomôcky pre malých i dospelých.

Dodatočné parametre

Kategória: Logické a vzdelávacie hračky
Vek: 3+
Rozmer: 120 x 66 cm
Rozmer tabule: 66 x 54 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobné produkty