Motorická kocka Sezam, otvor sa!

Až päť strán zábavy ponúka táto motorická kocka, vyrobená zo 100 % FSC® dreva. Nájdete na nej množstvo zábavy pre vašu ratolesť, od labyrintu, cez ozubené kolesá, až po zatĺkačku a mnohé ďalšie.

Dostupnosť Na sklade
Kód: LE10974
13 € 10,80 € bez DPH
Motorická kocka Sezam, otvor sa!

Motorická kocka Sezam, otvor sa!

Päť strán, ktoré sú plné hier, nadšenia a zábavy. Táto rozmanitá motorická kocka je vyrobená zo stabilného 100 % FSC® dreva a nájdete na nej známe postavy z rozprávky Sezam, otvor sa. Každá strana kocky ponúka špecifickú motorickú zábavu, ktorá zapojí všetky zmysly detí. Mnoho detí sa bojí, keď je čas ísť spať, s tým im pomôže Elmo. Korálková dráha v motíve nočnej oblohy deti upokojí. Na ďalšej strane potom ozubené kolesá, ktoré deťom vysvetlia, ako vzniká dúha. Je tu aj otvor na vloženie jedného ozubeného kolieska, ktoré tak vytvorí zvuk hromu. Počas hry s kockou Sezam, otvor sa si deti hravo precvičia svoju motoriku. Zatĺkacia hra pošle drevené loptičky priamo bránou Sezamu! Gróf Drakula deti naučí základné počty. Perfektná hračka, ktorá deti zabaví na dlhé hodiny.

Hlavné vlastnosti:

  • 100 % FSC® drevo
  • farebné a prírodné drevo
  • motorická hračka
  • na každej strane iná hra

 

O značke Small Foot by Legler

Nemecká firma Legler zameraná na výrobu kvalitných drevených hračiek od roku 1996. Všetky drevené hračky značky Small Foot majú označenie CE a sú vyrábané podľa európskej normy pre bezpečnosť hračiek EN 71. Použité farby sú špeciálne vyvinuté pre drevené hračky a sú odolné aj proti slinám detí. Drevo na výrobu týchto hračiek pochádza z lesníckych spoločností zapojených do zalesňovania. Drevené hračky Small Foot sú žiarivo farebné produkty, ktoré sú vyrobené prevažne z prírodných surovín – dreva.

Čo znamená 100 % FSC drevo

Značka a certifikát FSC® (Forest Stewardship Council) zaručuje, že drevo, z ktorého bol výrobok vyrobený, nebolo vyťažené nelegálne a pochádza z lesov obhospodarovaných šetrným či prírode blízkym spôsobom, v ktorom sú dodržiavané prísne environmentálne a sociálne požiadavky. Značka FSC® na výrobku znamená, že svojím nákupom pomáhate chrániť lesy a podporujete šetrné, zodpovedné či prírode blízke hospodárenie, vďaka ktorému sú naše lesy stabilnejšie, zdravšie, majú prirodzenú druhovú skladbu a lepšie odolávajú negatívnym následkom klimatických zmien.

Parametre:

  • Rozmery: 27x27x48 cm
  • Výška pracovnej plochy: 30 cm
  • Vek: 12 m+
  • Materiál: drevo 100 % FSC®, kov

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobné produkty

Skladacia veža - dúha
15,70 €
LE11775
Drevené auto so zvieratkami
24,10 €
BJ300
Farby a počítanie
14,40 €
81036
Skladacia veža Mačička
24,10 €
V8081
Skladacia veža Nature
12 €
HS14954