Motorická kocka v pastelových farbách

Motorická kocka v pastelových farbách ponúka zábavu najmenším deťom až na piatich stranách. Popri zábave motorická hračka naučí deti rozoznávať farby a tvary a precvičí ich jemnú motoriku.

Dostupnosť Na sklade
Kód: LE11724
29,70 € 24,80 € bez DPH
Motorická kocka v pastelových farbách

Motorická kocka v pastelových farbách

Skladajte, strkajte či otáčajte! Môžete sa hrať zo všetkých piatich strán! Drevená motorická kocka ponúkne zábavu aj najmenším deťom. Bludisko, otáčajúce sa obrázky, otvory s kockami na vkladanie, ozubené kolieska - všetky tieto prvky deti naučia rozoznávat farby a tvary a tiež precvičia ich jemnú motoriku. Trendy pastelové farby, roztomilé zvieracie motívy, hravé detaily, táto kocka bude pravým pútačom v každej detskej izbičke. Vrchné veko môžete zložiť a uložiť do kocky hore nohami, ušetrí vám tak kúsok miesta. Krásna motorická kocka je súčasťou produktového radu "Pastel" a zaujme vysokým viditeľným podielom dreva a moderným zafarbením v pastelových farbách.

Hlavné vlastnosti:

  • ilustrované, jemné pastelové farby
  • kompaktné, skladné vyhotovenie

O značke Small Foot by Legler

Nemecká firma Legler zameraná na výrobu kvalitných drevených hračiek od roku 1996. Všetky drevené hračky značky Small Foot majú označenie CE a sú vyrábané podľa európskej normy pre bezpečnosť hračiek EN 71. Použité farby sú špeciálne vyvinuté pre drevené hračky a sú odolné aj proti slinám detí. Drevo na výrobu týchto hračiek pochádza z lesníckych spoločností zapojených do zalesňovania. Drevené hračky Small Foot sú žiarivo farebné produkty, ktoré sú vyrobené prevažne z prírodných surovín – dreva.

Parametre:

  • Rozmery: 30x15x15 cm
  • Výška hracej plochy: 18 cm
  • Vek: 1+
  • Materiál: drevo

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobné produkty