Prebaľovací pult Marie na komodu

Pult na prebaľovanie bábätiek určený na komodu Marie s geometrickým dizajnom. Každodenná starostlivosť o dieťa vyžaduje pohodlné a bezpečné prostredie, ktoré prostredníctvom štýlového nadstavca Marie ľahko vytvoríte.

Dostupnosť Výroba (2 - 5 týždňov)
Kód: 025-500-110/PIN
50,45 € 42,04 € bez DPH
Prebaľovací pult Marie na komodu

Pult Marie na pohodlné prebaľovanie 

Prebaľovací pult je doplnok, bez ktorého si mnohé mamičky nevedia detskú izbu ani predstaviť. Je to bezpečné a pohodlné miesto, ktoré uľahčuje nielen výmenu plienok, ale aj celkovú starostlivosť o dieťa. Tento nadstavec je špeciálne prispôsobený na komodu Marie s 3 zásuvkami a geometrickým dizajnom, takže do úvahy neprichádzajú žiadne pochybnosti o jeho bezpečnom používaní či štýlovom zladení. Predĺžená doska zároveň umožňuje neustály kontakt s bábätkom. Pult má vyvýšené hrany, ktoré chránia dieťa pred vypadnutím. Vhodný pre dievčenské aj chlapčenské detské izby.

Jednoduchá montáž i údržba. Odnímateľný pult môžete jednoducho rozobrať hneď po tom, čo váš malý drobec z prebaľovania vyrastie.

Ďalšie informácie

Prebaľovací pult Marie zahŕňa drevený rám. Balenie vymeniteľnú textilnú podložku neobsahuje. Vybrať ju môžete podľa vnútorných rozmerov pultu, ktoré sú 85 × 73,5 × 9,5 cm.

Materiál a povrchová úprava

Rám je vyrobený z lakovanej MDF dosky. Prebaľovací pult je natretý ekologickými vodnými farbami, vďaka ktorým bol zabezpečený správny dýchací proces dreva a eliminácia faktorov spôsobujúcich alergie u detí. K dispozícii v bielej a šedej farbe

Rozmery

  • Výška: 11,3 cm
  • Šírka: 75,6 cm
  • Dĺžka: 90 cm

Dodatočné parametre

Kategória: Prebaľovacie pulty
Výška (cm): 11,3
Šírka (cm): 90
Hĺbka (cm): 75,6
Farba: Biela

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobný produkt

Marie 1
Detská izba Marie baby
Výroba (2 - 5 týždňov)
1 897,27 €
3812/PIN