Regál Bergen BE4

Regál Bergen BE4 v elegantnom bielom vyhotovení s kontrastnými čiernymi nožičkami a úchytkami. Oceníte príťažlivý dizajnzásuvky a police, do ktorých uložíte nielen knihy, či dekoratívne drobnosti, ale v prípade potreby aj oblečenie.

Dostupnosť Výroba (2 - 5 týždňov)
Kód: 16547/MEB
181,42 € 151,18 € bez DPH

Regál Bergen BE4

Regál Bergen BE4 z obľúbenej kolekcie sektorového nábytku je mimoriadne štýlový a elegantný prvok interiéru. Navrhnutý pre obývacie izby, no uplatnenie nájde aj v študentských a detských izbách. Dekoratívne prvky v podobe čiernych nožičiek a úchytiek dodávajú regálu príťažlivý vzhľad. Do regálu sa dajú uložiť akékoľvek dekoratívne drobnosti, hry, hračky, knihy a dokonca aj oblečenie alebo odevné doplnky. Regál disponuje 4 poličkami a 3 úložnými zásuvkami. Je vyrobený z kvalitných materiálov a preto vám bude pri minimálnej starostlivosti slúžiť mnoho rokov.

Ďalšie informácie:

Regál Bergen BE4 je dodávaný v balení na samomontáž. Balenie obsahuje podrobný návod na montáž, ktorý krok za krokom ukazuje ako regál zostaviť. Súčasťou balenia je všetko potrebné vybavenie na montáž (skrutky atď.).

Dodatočné parametre

Kategória: Regály a police
Výška (cm): 190
Šírka (cm): 50
Hĺbka (cm): 40
Farba: Biela

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobný produkt

Bergen C
Detská izba Bergen
Výroba (2 - 5 týždňov)
1 362,53 €

Detská izba Bergen v obľúbenej bielej farbe s kontrastnými čiernymi úchytkami...

17723/MEB