Šatníková skriňa z masívu Bergman 2D4S buk - prírodná

Kód: 79823
1 087,88 € 906,57 € bez DPH
Na mieru (5 - 8 týždňov)

Bergman 2D4S je masívna skriňa z buka navrhnutá v minimalistickom dizajne. Disponuje 2 dvierkami, za ktorými nájde budúci majiteľ dostatočný priestor na zavesenie všetkých odevov. Po otvorení dvierok na vás čakajú 4 priestranné zásuvky. Vybrať si môžete zo 6 farebných prevedení.

Detailné informácie

Podrobný popis

Priestranná šatníková skriňa Bergman 2D4S z buka - prírodná

Šatníková skriňa z masívneho dreva ideálna do spálne, chodby alebo dokonca aj predsiene. Za jej dverami je priestor s 1 tyčou vhodný na zavesenie dlhých šiat a pánskych oblekov. Rozdelená je na 2 časti so 4 zásuvkami. Originálnym a neobvyklým riešením je použitie samostatných a asymetricky usporiadaných dverí, ktoré uľahčujú prístup k zásuvkám a policiam bez nutnosti otvárania celej šatníkovej skrine. Ľahko v nej nájdete vhodné miesto na uloženie dlhých šiat a pánskych oblekov.

Moderný a minimalistický štýl skrine Bergman 2D4S zdôrazňuje absencia úchytiek - namiesto nich sú použité jemné zárezy, ktoré dodávajú nábytku jedinečný vzhľad. Farbu skrine si môžete vybrať vy sami - k dispozícii máte až 6 farebných verzií.

Ďalšie fakty a čísla

  • Výška pod šatníkom je 8 cm.
  • Hrúbka konštrukčných prvkov až 2 cm.
  • Bukové drevo spájané "prstovým spojom" - vďaka tomu je skriňa bez škvŕn a uzlov na viditeľnej strane, a čo je najdôležitejšie, je tak odolnejšia voči poškodeniu a vlhkosti - má lepšie mechanické vlastnosti v porovnaní s jednoliatym masívnym drevom a nekrúti sa.
  • Zásuvky s funkciou hladkého zatvárania a brzdou - toto riešenie je založené na princípe automatického spomalenia zásuvky v poslednej chvíli jej zatvorenia.

Niektoré prvky nábytku, zvonku neviditeľné, môžu byť vyrobené aj z borovicového dreva. Takáto kombinácia vytvára mimoriadne pevný celok s najvyššou kvalitou a je výsledkom túžby udržať atraktívnu a priaznivú cenu nábytku.

Dodatočné parametre

Kategória: Skrine z masívu
Výška (cm): 180
Šírka (cm): 86
Hĺbka (cm): 60
Farba: Buk
Materiál: Buk

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: