Šatníková skriňa z masívu Bergman 3D buk - prírodná

Masívna skriňa Bergman 3D s 3 dvierkami, 4 policami a 2 tyčami pre zavesenie dlhšieho šatstva je vhodná do spálne, chodby či predsiene. Jej moderný vzhľad zabezpečujú jemné zárezy na otváranie dvierok. Skriňa je nadčasová a vhodná pre všetkých favoritov borovice. Vybrať si môžete zo 6 farebných prevedení.

Dostupnosť 4 - 7 týždňov
Kód: 79813
1 355 € 1 129,20 € bez DPH
Šatníková skriňa z masívu Bergman 3D buk - prírodná

Buková trojdverová skriňa Bergman 3D

Masívna skriňa z buka, očarí každého pôžitkára vône dreva. Bergman 3D s veľkým úložným priestorom dominuje absenciou ručičkového otvárania, ktoré je nahradené jemnými zárezmi, čím skrini zabezpečili nadčasový vzhľad. Skriňa s tromi dvierkami je doplnená okrem 2 tyčí na zavesenie šatstva o 4 police umiestnené v rôznych výškach. Vďaka nadčasovému dizajnu sa nájdeniu jej miesta poteší každá dáma, či elegán. Vhodná je na umiestnenie do spálne, chodby, alebo predsiene. 

Zaujímavé fakty a čísla

  • Výška pod šatníkom je 8 cm.
  • Hrúbka konštrukčných prvkov až 2 cm.
  • Bukové drevo spájané "prstovým spojom" - vďaka tomu je skriňa bez škvŕn a uzlov na viditeľnej strane, a čo je najdôležitejšie, je tak odolnejšia voči poškodeniu a vlhkosti - má lepšie mechanické vlastnosti v porovnaní s jednoliatym masívnym drevom a nekrúti sa.
  • Zásuvky s funkciou hladkého zatvárania a brzdou - toto riešenie je založené na princípe automatického spomalenia zásuvky v poslednej chvíli jej zatvorenia.

Niektoré prvky nábytku, zvonku neviditeľné, môžu byť vyrobené aj z borovicového dreva. Takáto kombinácia vytvára mimoriadne pevný celok s najvyššou kvalitou a je výsledkom túžby udržať atraktívnu a priaznivú cenu nábytku.

Dodatočné parametre

Kategória: Skrine z masívu
Výška (cm): 180
Šírka (cm): 128
Hĺbka (cm): 60
Farba: Buk
Materiál: Buk
Typ skrine: Vešiaková, Policová
Zrkadlo: Nie
Povrch: Lesklý
Typ dverí: Otváracie
Štýl: Moderný, Škandinávsky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobné produkty