Do roztrhania tela - Alexander Sport&Fun

Rozmery: 19 x 5 x 29 cm
Vek: od 7 rokov
Materiál: kartón, drevo, plast
Obsahuje. karty na cvičenie - 55 ks (4 farby), herný plán - 1 kus, presýpacie hodiny - 1 kus, farebné dieliky - 4 ks, hracie kocky - 1 kus
Dostupnosť Na sklade
Kód: PEA2297
20,40 € 17 € bez DPH
Do roztrhania tela - Alexander Sport&Fun

Do roztrhania tela - Alexander Sport&Fun

Energická hra pre 2-4 hráčov od 7 do 12 rokov, v ktorej sa pohybujú po hracej ploche, zbierajú fitness žetóny, ale predovšetkým robia fyzické cviky. Hráči bojujú nielen s protivníkmi, ale aj so svojím vlastným telom a kondíciou. Víťazom je ten, kto ako prvý zloží všetky kúsky skladačky z fitness žetónov. Hra je vhodná NA VON aj NA DOMA.

Bojuj s vlastnou kondíciou! Energická hra pre 2-4 hráčov od 7 do 12 rokov, v ktorej je úlohou vykonávania rôznych cvikov v danom poradí. Cieľom je získať všetky žetóny za jednotlivé cviky. Víťazom je ten hráč, ktorý získa sadu ôsmich žetónov a žetón „Pohár víťazov“. Táto hra si vyžaduje nielen pozornosť a dobrú pamäť, ale aj silu, pohybovú koordináciu a fyzickú zdatnosť. V prípade, že hrajú hráči rôzneho veku, môžu sa dohovoriť, že starší hráči budú vykonávať viac cvikov, napr. dvojnásobok cvikov zobrazených na karte.

Hra, ktorá vás dostane

Súťažte nielen s ostatnými hráčmi, ale aj sami so sebou! Ako získate žetón do skladačky a vyhráte hru? Doska obsahuje pole s obrázkami hviezd (2 až 5) a ikony rôznych fyzických aktivít pre pohyb figúrok. Počet hviezd na poli označuje, ktorý zo 4 typov cvičebných kariet odoberiete z balíčkov kariet. Čím viac hviezd, tým viac cvikov bude zostava obsahovať a bude ťažšie ju urobiť. Ikona na políčku označuje, ktorý žetón do skladačky získate. Každý hráč musí zbierať 8 rôznych žetónov tvoriacich skladačku a žetón "Pohár víťazov". Ten môže získať až po zhromaždení všetkých ôsmich dielikov skladačky.

Priebeh hry: 1. Umiestnite dosku na rovný povrch. 2. Umiestnite žetóny a figúrky na určené miesta na doske. Žetóny s pohárom víťazov na stred hracej dosky plochy a ostatné žetóny nechajte vedľa hracej dosky. 3. Hráči postupne hádžu kockou a postupujú figúrkou o počet polí, ktorý padol na kocke 4. Vezmite kartu s počtom hviezdičiek, ktorý je na políčku, kde stojíte. 5. Zapamätajte si poradie cvikov z karty a vykonajte ich počas doby meranej presýpacími hodinami alebo aplikáciou Alexander Timer (k dispozícii na stiahnutie na Google Play alebo App Store alebo QR kódom v návode hry). 6. Pokiaľ sa hráčovi podarí vykonať uvedený sled cvičení v odmeranom čase, dostane žetón s ikonou vyznačenou na poli, kde stojí. 7. Po získaní všetkých 8 žetónov skladačky sa hráč presunie na počiatočné pole a zamieri do stredu hracej plochy, aby získal víťazný dielik s pohárom. 8. Ten, kto vyhrá žetón s pohárom, vyhráva hru.

Bohatý obsah hry

Rovnako ako všetky hry zo série SPORT & FUN, poskytuje nielen skvelú rodinu medzi priateľmi a rodinou, ale taktiež posilňuje našu fyzickú kondíciu a pomáha vytvárať zdravé návyky. Balenie obsahuje: Žetóny cvikov do skladačky – 36 ks (9 ks x 4 farby), Karty s cvikmi – 55 ks (4 farby), Hrací plán – 1 ks, Presýpacie hodiny – 1 ks, Farebné figúrky – 4 ks, Hracia kocka – 1 ks, Český a slovenský návod - 1 ks.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobné produkty

Človeče, nehevaj sa! Space
24,10 €
LE11452
Logická hra 4 Friends
20,70 €
LE12235
Hra Mlyn a Solitér Gold Edition LE12220
Drevené kolky Víly
15 €
BJ864
Hra Zamotaj sa! Junior - Alexander PEA0336