Hra Klobúčik, hop! - myšky

Zábavnú katapultujúcu hru môžete poznať aj pod názvom Žabky. Tentoraz však vyhráva ten, kto do otvorov v hracej doske ako prvý trafí 4 myšky. Po hojdačke stačí primerane buchnúť prstíkom. Drobci tak precvičia motoriku, odhad a trpezlivosť.

Dostupnosť Na sklade
Kód: LE7959
20,20 € 16,80 € bez DPH
Hra Klobúčik, hop! - myšky

Spoločenská hra pre deti v drevenom boxe

Hra pre 1 – 4 deti v balení obsahuje 16 myšiek a 4 hojdačky, ktoré fungujú ako malé katapulty. Cieľom je doskami vystreliť figúrky do otvorov hracej dosky, čo je výzva pre malých aj veľkých hráčov! Rozdielne silnými údermi na hojdačku sa trénuje trpezlivosť a motorika detí.

O značke Small Foot by Legler

Nemecká spoločnosť Legler sa od roku 1996 zameriava na výrobu kvalitných drevených hračiek. Všetky drevené hračky Small Foot majú označenie CE a sú vyrobené v súlade s európskou normou pre bezpečnosť hračiek EN 71. Použité farby sú špeciálne vyvinuté pre drevené hračky a sú odolné aj voči detským slinám. Drevo používané na výrobu týchto hračiek pochádza väčšinou z lesníckych spoločností, ktoré sa zaoberajú obnovou lesov.

Všetci zákazníci tak majú možnosť prispieť k zachovaniu prirodzene rastúcich lesov. Drevené hračky na nožičky sú pestrofarebné výrobky, ktoré sú vyrobené prevažne z prírodných surovín - dreva. Robia deťom radosť už od útleho veku a rozvíjajú ich hmatové a zmyslové schopnosti. Cieľom značky Small Foot je podporovať duševný a fyzický rozvoj detí.

Parametre

  • Rozmery dreveného boxu: 23 x 3 x 23 cm
  • Vek: 4+
  • Materiál: drevo

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobné produkty