Drevené autíčko s vodičom a dopravnými prvkami

Drevené figúrky zoznámia deti so životom v dopravnej špičke a stanú sa ozdobou detskej izby. Sada drobcom ponúka veľa hravého príslušenstva, medzi ktoré patrí šofér s pohyblivými končatinami a autom, semafori, zákazové, príkazové, informatívne dopravné značky či barikády a typické oranžové kužele. Všetky vyrobené z masívneho dreva vo Francúzsku. 

Dostupnosť Na sklade
Kód: J8274
21 € 17,50 € bez DPH
Drevené autíčko s vodičom a dopravnými prvkami

Drevená figúrka s autom a dopravným príslušenstvom

Postavička vodiča s autíčkom a dopravnými značkami. Figúrky k stavebniciam Jeujura Constructions môžu slúžiť aj samostatne. Vodič má pohyblivé končatiny, čo deti zaručene očarí. Sada je ponúkaná v tematicky zameraných sériách, ale dá sa aj rôzne kombinovať. Rovnako ako stavebnice, aj tieto doplnky sú vyrábané z masívneho dreva a sú ošetrené výhradne za použitia farieb a lakov na báze vody.

Hlavné vlastnosti

  • pohyblivá figúrka vodiča, autíčko, dopravné značky, barikády a kužele
  • vyrobené vo Francúzsku

Viac o značke Jeujura

Korene spoločnosti Jeujura siahajú do roku 1911, kedy Henri Liégeon založil svoju drevodielňu v Champagnole v pohorí Jura. Podnik sa zaoberal výrobou predmetov dennej potreby. Keď bol v roku 1931 poverený vedením syn zakladateľa Bernard Liégeon, podnik sa preorientoval na výrobu drevených hier, hračiek, ale aj počítadiel. Inšpirovaný pôvabom horských chát, neskôr Bernard Liégeon uviedol vlastný typ drevenej stavebnice, ktorou sa podnik čoskoro preslávil. V roku 1948 bola na týchto základoch založená spoločnosť Jeujura. 

V 70. rokoch, pod vedením už tretie generácie rodiny Liégeon, sa spoločnosti darilo presadiť nielen na francúzskych, ale aj zahraničných trhoch. Dôraz bol kladený na neustály vývoj výrobkov a ich tematické rozšírenia. Začiatkom 80. rokov spoločnosť presídlila do vlastných priestorov neďaleko miesta svojho zrodu a zároveň s tým dodala produktom aj balením na rozmanitosti a farebnosti. O dekádu neskôr, už pod vedením zakladateľovej pravnučky Catherine Varaccaové, spoločnosť masívne investovala do strojového vybavenia a rozširovania priestorov. A onedlho potom, čo Jeujura oslávila sté výročie vydaním zberateľských sérií svojich hračiek, dostala štátne ocenenie „Entreprise du Patrimoine Vivant“, ktoré je určené francúzskym podnikom zachovávajúcim kultúrne dedičstvo, vynikajúcim remeselným a priemyselným know-how. Zároveň sa spoločnosť spojila s ďalšími tradičnými francúzskymi výrobcami hračiek, Petitcollin a VilacJeujura stále vyvíja a každoročne uvádza nové, autentické hračky, hry a pomôcky pre malých i dospelých.

Parametre

  • Rozmery balenia: 27 x 11 x 6 cm
  • Vek: 3+
  • Materiál: drevo

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobné produkty

Didaktické kocky - čísla
24,70 €
BJ32004
Drevené kocky Woodland
16,70 €
BB33027
Vilac Drevené kocky Príbehy V2407
Drevené kocky Ovocie 4 ks
6,60 €
DI381096
Drevené kocky Zafari
12,10 €
DI641280
Vilac Drevené zvukové kocky More V7718
Petit Collage Drevené bloky ABC PTC314
Vozík s kockami
59,60 €
LE11766