Drevené figúrky k stavebniciam - Divoký západ 14 ks

Príslušenstvo postavičiek, zvieratiek a doplnkov k stavebniciam zoznámi malých staviteľov so životom na ďalekom západe a stane sa ozdobou detskej izby. Drobcom ponúka figúrky indiánky, šerifa, farmára, stanu, zvieratiek, ohniska či kaktusov. Všetky vyrobené z masívneho dreva či kartónu vo Francúzsku. 

Dostupnosť Na sklade
Kód: J8277
25,40 € 21,20 € bez DPH
Drevené figúrky k stavebniciam - Divoký západ 14 ks

Drevené postavičky a doplnky z Divokého západu

Roztomilé figúrky k stavebniciam Jeujura Constructions môžu slúžiť aj samostatne. Figúrky ľudí majú pohyblivé končatiny, čo drobcov zaručene očarí. Sú ponúkané v tematicky zameraných sériách, ale dajú sa medzi sebou rôzne kombinovať. Rovnako ako stavebnice, aj príslušenstvo je vyrábané z masívneho dreva a sú ošetrené výhradne za použitia farieb a lakov na báze vody.

Hlavné vlastnosti

  • 3 pohyblivé figúrky ľudí
  • 4 figúrky zvierat
  • dostavník
  • príslušenstvo
  • praktické balenie
  • vyrobené vo Francúzsku

Viac o značke Jeujura

Korene spoločnosti Jeujura siahajú do roku 1911, kedy Henri Liégeon založil svoju drevodielňu v Champagnole v pohorí Jura. Podnik sa zaoberal výrobou predmetov dennej potreby. Keď bol v roku 1931 poverený vedením syn zakladateľa Bernard Liégeon, podnik sa preorientoval na výrobu drevených hier, hračiek, ale aj počítadiel. Inšpirovaný pôvabom horských chát, neskôr Bernard Liégeon uviedol vlastný typ drevenej stavebnice, ktorou sa podnik čoskoro preslávil. V roku 1948 bola na týchto základoch založená spoločnosť Jeujura. 

V 70. rokoch, pod vedením už tretie generácie rodiny Liégeon, sa spoločnosti darilo presadiť nielen na francúzskych, ale aj zahraničných trhoch. Dôraz bol kladený na neustály vývoj výrobkov a ich tematické rozšírenia. Začiatkom 80. rokov spoločnosť presídlila do vlastných priestorov neďaleko miesta svojho zrodu a zároveň s tým dodala produktom aj balením na rozmanitosti a farebnosti. O dekádu neskôr, už pod vedením zakladateľovej pravnučky Catherine Varaccaové, spoločnosť masívne investovala do strojového vybavenia a rozširovania priestorov. A onedlho potom, čo Jeujura oslávila sté výročie vydaním zberateľských sérií svojich hračiek, dostala štátne ocenenie „Entreprise du Patrimoine Vivant“, ktoré je určené francúzskym podnikom zachovávajúcim kultúrne dedičstvo, vynikajúcim remeselným a priemyselným know-how. Zároveň sa spoločnosť spojila s ďalšími tradičnými francúzskymi výrobcami hračiek, Petitcollin a VilacJeujura stále vyvíja a každoročne uvádza nové, autentické hračky, hry a pomôcky pre malých i dospelých.

Parametre

  • Vek: 3+
  • Materiál: drevo, kartón
  • Počet dielikov: 14 ks

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobné produkty