Drevené stavebné kocky Safari 50 ks

Kocky patria medzi najobľúbenejšie hračky medzi deťmi. Sada 50 drevených stavebných kociek deti očarí výberom z mnohých rozdielnych tvarov a farieb. Navyše medzi týmito kockami nájdete päť figúrok safari zvierat, môžete tak z kociek postaviť domček pre tieto zvieratká.

Dostupnosť Na sklade
Kód: LE11699
23,70 € 19,80 € bez DPH
Drevené stavebné kocky Safari 50 ks

Drevené stavebné kocky Safari 50 ks

Klasika v modernom štýle! Táto sada 50 drevených stavebných kociek deti očarí výberom z mnohých rozdielnych tvarov a farieb. Navyše medzi týmito kockami, ktoré sú nielen farebné, ale tiež majú prírodné kusy, nájdete päť figúrok safari zvierat. Tu sa kreativite medze nekladú. Môžete postaviť domček pre zebru, leva, žirafu, slona a krokodíla. Dieliky sú uložené v krabici, ktorú možno pevne uzavrieť.

Hlavné vlastnosti:

  • ilustrované, pastelové farby
  • 45 dielov a 5 figúrok
  • praktické balenie

O značke Small Foot

Nemecká firma Legler zameraná na výrobu kvalitných drevených hračiek od roku 1996. Všetky drevené hračky značky Small Foot majú označenie CE a sú vyrábané podľa európskej normy pre bezpečnosť hračiek EN 71. Použité farby sú špeciálne vyvinuté pre drevené hračky a sú odolné aj proti slinám detí. Drevo na výrobu týchto hračiek pochádza z lesníckych spoločností zapojených do zalesňovania. Drevené hračky Small Foot sú žiarivo farebné produkty, ktoré sú vyrobené prevažne z prírodných surovín – dreva.

Parametre:

  • Rozmery: kocka 3x3x3 cm, kváder 6x3x1,5 cm
  • Vek: 12 m+
  • Materiál: drevo
  • Počet dielikov 100

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobné produkty

Petit Collage Drevené bloky ABC PTC314
Didaktické kocky Farma
20,90 €
BJ696
Drevené kocky Ovocie 4 ks
6,50 €
DI381096
Vozík Tidlo s kockami ABC T0171
Vilac Drevené zvukové kocky More V7718