Jedálenská stolička z masívu Bellu 10 - biela

Dolaďte si jedáleň touto modernou stoličkou z masívnej borovice. Okrem toho, že je vyrobená z kvalitného materiálu, ju aj ľahko doladíte k ďalšiemu nábytku. Jedálenská stolička je výsledkom precíznej práce s nádychom pre detail.

Dostupnosť 7 - 16 dní
Kód: KT10B
101,40 € 84,50 € bez DPH
Jedálenská stolička z masívu Bellu 10 - biela

Biela jedálenská stolička z masívu Bellu 10

Stolička bude perfektne vyzerať pri jedálenskom alebo kuchynskom stole. Vysoko kvalitné spracovanie zaručuje, že stolička je nastavená tak, aby zaisťovala pohodlné sedenie. Vysoké, pohodlné operadlo vystužené dvoma mierne ohnutými lamelami zabezpečí pohodlné sedenie a opieranie. Zaisťuje správnu oporu chrbtice. Stabilné sedadlo má optimálnu šírku, aby sa na ňom mohli pohodlne usadiť ľudia rôznej výšky a postavy.

Stolička je natretá bielou prírodnou farbou na vodnej báze, pod ktorou je štruktúra dreva mierne viditeľná. Prítomnosť masívneho bukového nábytku v miestnosti je pre domácnosť zdravá, pretože prírodné drevo zlepšuje kvalitu vzduchu.

Biely drevený nábytok evokuje asociáciu s útulnou jedálňou v provensálskom štýle. Naše stoličky vďaka bielej farbe a jemnému dizajnu odkazujú na tento štýl, ktorý sa páči mnohým ľuďom. Vnáša do miestnosti teplo domova a rozjasňuje interiér. Klasikou v škandinávskom štýle sú aj biele drevené stoličky. Ak plánujete zariadiť svoj interiér v ktoromkoľvek z týchto štýlov, táto stolička bude perfektnou voľbou.

Na požiadanie je možné vyrobiť stoličku aj s čalúnením.

Dodatočné parametre

Kategória: Stoličky z masívu
Výška (cm): 96
Šírka (cm): 43
Hĺbka (cm): 44
Farba: Biela
Materiál: Borovica

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobné produkty

vitrina z masivu 2D bellu 1 (7) PL015B
stolicka eris 1
Vybrať farbu
94,60 €
24270/D01
jedalenska stolicka kat02 (9) KDB02
ab84628 kopiuj1
151,20 €
SE.K2.03/KRYS
Jedálenská stolička z masívu Chantal
151,20 €
CHA.K1.03/KRYS
jedalenska stolička KAT01 (3) KDB01