Veľký písací stôl z masívu Bellu - biela

Objavte čaro masívneho písacieho stola z borovice, ktorý prinesie nielen dizajn ale aj úžitok. Disponuje 4 policami a 2 zásuvkami so systémom tichého zatvárania. Ľahko ho zladíte k ďalším produktom.

Dostupnosť 7 - 16 dní
Kód: PL023B
540,50 € 450,40 € bez DPH
Veľký písací stôl z masívu Bellu - biela

Biely masívny písací stôl Bellu

Písací stôl z borovice je nielen krásnym, ale aj vyrobeným z najvyššej kvality. Fínska borovica je strom, ktorý je známy predovšetkým racionálnym ťažbou, a preto výroba nábytku z dreva fínskej borovice neškodí životnému prostrediu. 

Bellu je stôl v provensálskom štýle. Dvere stola boli dokončené jemnými zárezmi a strieborné úchytky im dodávajú eleganciu. Celý kus nábytku je stojí na vyrezávanej spodnej lište. Zásuvky sú vybavené vodidlami a systémom tichého zatvárania, vďaka ktorému sa zásuvka po určitom čase sama zavrie.

Písací stôl z masívu borovice

Starostlivo vybrané borovicové drevo bolo pokryté lazúrou a bielou farbou na vodnej báze. Toto riešenie vám umožňuje vidieť nádhernú kresbu drevených krúžkov na povrchu nábytku. Krúžky v dreve dodávajú každému nábytku atmosféru, rovnako ako miestnosť, v ktorej sa tento kus nábytku nachádza. Vnútro stola je potiahnuté jednou vrstvou farby, pričom bočné strany zásuviek nie sú natreté.

Písací stôl je dodávaný v demontovanom stave. Nemusíte sa ale obávať, v balení nájdete podrobné pokyny a príslušenstvo na montáž.

Dodatočné parametre

Kategória: Písacie stoly z masívu
Výška (cm): 77
Šírka (cm): 155
Hĺbka (cm): 53
Farba: Biela
Materiál: Borovica

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobné produkty

pisaci stol sydney 2
od 264 €
51176/D01
malmo stolik 3
Vybrať farbu
305,10 €
24498/D01
stolik modern I 1
Vybrať farbu
168 €
24258/D01
pisaci stol loft 2
Vybrať farbu
251,30 €
38545/D01
stolik z masivu bellu (1) PL031B