Vláčiková dráha Stavba Bigjigs Rail

Rozmery: 110 x 77 x 47 cm
Vek: 3+
Materiál: drevo
Počet dielov: 50 ks

Dostupnosť Na sklade
Kód: BJT071
79,40 € 66,20 € bez DPH
Vláčiková dráha Stavba Bigjigs Rail

Vláčikové stavenisko s príslušenstvom

Táto sada 50 kusov koľajníc obsahuje 2 hracie podložky so scénou rozbitého vodovodného potrubia a stavby, kontajnerovým tunelom, stavebnými robotníkmi, značkami a vlakom. Preskúmajte rôzne fázy stavby počas toho, ako prechádzate staveniskom. Deti môžu znovu a znovu vytvárať nové príbehy.

Preskúmajte oceňovanú kolekciu kvalitných vláčikov a drevených dráh pre Vašich malých vlakových nadšencov! Lokomotívy a vagóny sa ľahko magneticky spájajú a je možné ich kombinovať podľa fantázie. Každý rad našich drevených železníc má bohaté príslušenstvo, takže svoju vlakovú súpravu môžete postupne rozširovať. Vyberajte zo špeciálnych lokomotív z kolekcie Heritage, alebo jedinečných tunelov, mostov a ďalších. Bigjigs Rail sú kompatibilné s väčšinou ostatných popredných značiek drevených železníc, čo z nich robí veľmi univerzálnu drevenú hračku. Zaručene Vám prinesie hodiny neutíchajúcej zábavy.

Hlavné vlastnosti

  • Vláčikové dráhy a ich príslušenstvo značky Bigjigs Rail je možné kombinovať so všetkými ostatnými drevenými železničnými dráhami na trhu.
  • Vyrobené z kvalitných a zodpovedne získaných prírodných materiálov.
  • Zodpovedá súčasným európskym bezpečnostným normám.
  • Podporuje predstavivosť, obratnosť a koordináciu.

Súčasťou balenia je:

  • 50 hracích dielov

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobné produkty