Drevená hračka - zatĺkaj červíky

Hra s drevenou zatĺkacou hračkou nebola nikdy zábavnejšia než u tejto zatĺkačky s čerevíkmi. Červíky sú vyrobené z masívneho dreva, majú veselé tváričky a ponúkajú nikdy nekončiacu sa zábavu. Ak červíka zatlčiete, namiesto neho sa objaví nový a tak to ide stále dokola.

Dostupnosť Na sklade
Kód: LE2693
20,50 € 17,10 € bez DPH
Drevená hračka - zatĺkaj červíky

Drevená hračka - zatĺkaj červíky

Táto hra precvičuje jemnú motoriku. V pevnej drevenej krabici vymaľovanej veselými farbami musia deti pomocou dreveného kladivka zatĺkať vykúkajúce červíky - ale za každý zatlčený červík sa objaví nový! Červíky sú vyrobené z masívneho dreva, majú veselé tváre a prinášajú do detských izieb skvelú zábavu. Rozvoj koordinácie nebol nikdy zábavnejší než u tejto zatĺkačky. Hračka pomáha rozvíjať obratnosť a koordináciu. Vyrobené z vysoko kvalitných, zodpovedne získaných materiálov.

Hlavné vlastnosti

  • Rozvíja jemnú motoriku a koordináciu rúk a očí
  • Pomáha rozvíjať zručnosť
  • Krásny drevený dizajn

O značke Small Foot

Nemecká firma Legler zameraná na výrobu kvalitných drevených hračiek od roku 1996. Všetky drevené hračky značky Small Foot majú označenie CE a sú vyrábané podľa európskej normy pre bezpečnosť hračiek EN 71. Použité farby sú špeciálne vyvinuté pre drevené hračky a sú odolné aj proti slinám detí. Drevo na výrobu týchto hračiek pochádza z lesníckych spoločností zapojených do zalesňovania. Drevené hračky Small Foot sú žiarivo farebné produkty, ktoré sú vyrobené prevažne z prírodných surovín – dreva.

Parametre:

  • Rozmery: 23x17x12 cm
  • Vek: 2+
  • Materiál: drevo

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobné produkty

Magnetické bludisko Záhradka BJ34011
Magnetické bludisko Farma
20,80 €
BJ34010
Magnetické bludisko Stavenisko BJ34009
Motorický labyrint - slon
13,10 €
BB071
Motorický labyrint - krokodíl BB070
Motorická kocka s labyrintom 84213