Barové stoly

Barové stoly sú moderné a vysoko funkčné

Barové stolíky do kuchyne alebo do jedálne nepoznajú konkurenciu. Vďaka svojej variabilite a mnohorakému dizajnu si tieto stoly nájdu uplatnenie nielen v miniatúrnych kuchyniach, kde je vzácny každý centimeter miesta, ale aj v priestranných jedálňach. Nápadité barové stoly nie sú v domácnostiach až takou horúcou novinkou. Naopak, ich efektívnosť, funkčnosť a nadovšetko jednoduchosť si už stihla získať srdcia všetkých, ktorí uprednostňujú moderný a štýlový nábytok.

TIP: Vyberte si aj jedálenské barové stoličky.

Okrúhly alebo štvorcový? Barový stôl má mnoho podôb.

Isteže, slávnostnú večeru v spoločnosti viacerých hostí si najlepšie vychutnáte v jedálni na poriadnych jedálenských stoloch. Ale čo ak si len chcete vypiť svoje ranné smoothie alebo si dopriať pohár vína s priateľkou? Ideálne miesto na takúto príležitosť je práve barový stôl do kuchyne, ktorý vám poskytne dostatok pohodlia bez zbytočne zabratého miesta. Okrúhly alebo štvorcový barový stôl rozhodne nepatrí len do reštaurácií a barov, no možno práve vďaka tomu dodáva zvolenému priestoru príťažlivý mondénny nádych.

Barové stolíky šetria priestor

Nie každému sa do kuchyne alebo jedálne zmestia rozkladacie stoly, za ktoré by sa bez problémov pousádzal aj väčší počet ľudí. Práve pre takéto prípady sa osvedčil barový stôl, na ktorom môžete pohodlne servírovať kávu alebo hoci aj romantickú večeru pre dvoch.