Rozkladacie stoly

Rozkladacie stoly sú ideálne pre početné rodiny a hostí

Ušetriť miesto v kuchyni a pritom mať dostatok miesta pri jedle a netiesniť sa za stolom môže byť pre početnejšiu rodinu problém. Rovnako môže počet miest pri stole potrápiť tých, ktorí majú radi veľkú spoločnosť a nemajú priestoru nazvyš. V takýchto a podobných prípadoch je riešením rozkladací stôl, ktorý sa dá kedykoľvek rozložiť, pričom ponúkne ďalšie miesta. Stačí už len doložiť jedálenské stoličky a môže sa začať stolovať, hrať spoločenské hry alebo debatovať pri káve.

Drevený stôl, ktorý sa dá zložiť, je praktický a elegantný zároveň

Za najpoužívanejšie stoly do kuchyne či jedálne sa považujú drevené stoly, resp. stoly z masívu. Aj pomerne malý stôl do jedálne či kuchyne však dokáže pohostiť väčší počet ľudí, ak sa dá rozložiť. Rozkladací stôl z masívu, vhodne skombinovaný s jedálenskou zostavou, je ako stvorený do drevenej kuchyne. Podobne sú na tom aj rozkladacie jedálenské stoly z masívu, ktoré sú nielen funkčné, ale aj atraktívne na pohľad.

Takéto kuchynské stoly, resp. stoly do jedálne, sú v zloženom stave skladné a nikomu neprekážajú. V čase, keď to potrebujete, ich ako mávnutím čarovného prútika dokážete jednoducho rozložiť. Takto z nich vznikne veľký jedálenský stôl alebo priestranný stôl do kuchyne, za ktorý sa všetci hravo pomestia.