Detská izba Faro A

Kód: 17741/MEB
985,10 € 820,92 € bez DPH
Výroba (2 - 5 týždňov)

Detská izba Faro A s moderným, nadčasovým dizajnom, ktorý chytí za srdce dievčatá i chlapcov. Izba pôsobí čisto a štýlovo, no zároveň je veľmi praktická a ponúka komfort na učenie i odpočinok. Veľkorysý úložný priestor je samozrejmosťou.  

Detailné informácie

Podrobný popis

Detská izba Faro A

Detská izba Faro A obsahuje:

Detská izba Faro A je výbornou voľbou pre rodičov, ktorí hľadajú originálny, dobre vyzerajúci, ale zároveň praktický a plne funkčný nábytok.  Detská izba dokáže držať krok s požiadavkami školákov a študentov bez akýchkoľvek kompromisov. Očakávania týkajúce sa úložného priestoru naplní 3-dverová skriňa, regály i komoda, o nadštandardný priestor na leňošenie a odpočinok sa zasa postará posteľ posteľ Faro FR15, do ktorej stačí umiestniť kvalitný matrac s rozmermi 200 x 120 cm (matrac nie je súčasťou postele). Elegantný detský písací stôl poskytne dostatok priestoru na písanie domácich úloh, či iné aktivity.

Detská izba Faro A je vyrobená z laminovanej dosky, ľahko sa udržiava a čistí. Disponuje ABS hranami, čo výrazne zvyšuje jej odolnosť proti poškodeniu. Univerzálna kombinácia biela - dub artisan - sivá vyhovuje zariadeniu chlapčenskej i dievčenskej izby. 

Ďalšie informácie:

Detská izba Faro A je dodávaná v balení na samomontáž. Ku každému kusu nábytku je pripojený podrobný návod na montáž, ktorý ukazuje krok za krokom, ako ho zostaviť. Balenie disponuje všetkým potrebným vybavením na montáž nábytku (skrutky atď.).

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: