Detská izba Ines (junior) - biela

Kód: 194BW/BELL2
924 € 770 € bez DPH
Výroba (8 - 22 dní)

Kolekcia Ines ponúka kombináciu elegantného dizajnu s maximálnou funkčnosťou. Detská izba splní všetky očakávania rodičov, vyhovie požiadavkám detí. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Nábytok do detskej izby Ines (junior) - biela

Súčasťou zostavy nábytku je:

Čisté línie nábytku, populárna biela farba a nevtieravé dekoratívne prvky v podobe porcelánových úchytov na zásuvkách, či štýlové frézovanie robia detskú izbu Ines príťažlivou aj pre dospievajúce deti. Maximálna funkčnosť je mimoriadne dôležitá a preto bola zostava nábytku Ines junior navrhnutá tak, aby zohľadňovala požiadavky tínedžerov. 

Sklamaním nebude ani kvalita použitých materiálov. Nábytok je vyrobený z MDF a drevotrieskovej dosky, poteší systém tichého samodovierania od renomovanej značky Blum. Samozrejmosťou je zdravotne neškodná farba, ktorá eliminuje riziko alergickej reakcie na minimum. 

Ďalšie informácie:

Detská izba Ines junior je dodávaná v balení na samomontáž. Ku každému kusu nábytku je pripojený podrobný návod na montáž, ktorý ukazuje krok za krokom, ako ho zostaviť. Balenie disponuje všetkým potrebným vybavením na montáž nábytku (skrutky atď.). 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: