Detská posteľ Ines (2 farby)

Kód: 12883/BELL 12884/BELL Zvoľte variant
318 €
Vyrobíme (7 - 15 dní) Vyrobíme (7 - 15 dní) Zvoľte variant
Farba
Zvolená varianta nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Detská posteľ Ines so zásuvkou pre väčšie deti a tínedžerov. Ponúka maximálne pohodlie pre leňošenie i kvalitný spánok. Detská posteľ vhodná k stene i do priestoru.

Detailné informácie

Podrobný popis

Detská posteľ Ines s elegantným zadným a predným čelom

Rastúce dieťa má vyššie požiadavky na pohodlie a preto aby ste ich uspokojili, ponúkame vám veľkú pohodlnú posteľ Ines so zásuvkou. Posteľ je ideálna pre staršie dieťa alebo tínedžera. Detská posteľ disponuje štandardnými rozmermi (200 cm x 90 cm), vďaka čomu nebudete mať absolútny problém umiestniť do nej kvalitný matrac alebo kúpiť akýkoľvek druh posteľnej bielizne. Posteľ má výsuvnú zásuvku, do ktorej môžete uložiť posteľnú bielizeň alebo umiestniť ďalší matrac. V takomto prípade zásuvka s matracom poslúži ako ďalšie miesto na spanie, čo je skvelé riešenie, keď budete potrebovať dočasne prenocovať neohlásenú návštevu. So samotnou zásuvkou sa dá vďaka 2 rukovätiam veľmi ľahko manipulovať, takže jej vysúvanie nebude problémom ani pre menšie deti. 

Dizajn postele vynikne pri stene, no efektná je aj uprostred miestnosti.

Rozmery:

Výška: 95,2 cm / 62,2 cm
Dĺžka: 208 cm
Šírka: 95,5 cm

Ďalšie informácie:

Do postele pasuje matrac s rozmermi: 90 x 200 cm. Do zásuvky pasuje matrac s rozmerom 90 cm x 190 cm. Pri 14 cm hrúbke matraca, môžete ľahko zasunúť zásuvku pod posteľ aj spolu s matracom a posteľnou bielizňou.

Detská posteľ je dodávaná v balení pre samomontáž. Balenie obsahuje podrobný návod na montáž, ktorý krok za krokom ukazuje, ako zostaviť posteľ. Súčasťou balenia je všetko potrebné vybavenie na montáž (skrutky atď.).

Dodatočné parametre

Kategória: Detské postele
Dĺžka x šírka x výška: 208 x 95,5 x 95,2/62,2 cm
Rozmery matraca na posteľ: 90 x 200 cm
Rozmery matraca na zásuvku: 90 x 190 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: