Detská izba Nano B (2 farby)

Príťažlivá čo sa týka dizajnu, zaujímavá z praktického pohľadu. Detská izba Nano B osloví úložným priestorom, ktorý bohato postačí na pohodlné uloženie oblečenia a pomôcok. Nenechajte sa však pomýliť, nie je to iba o úložnom priestore. Zostava nábytku nezabúda na odpočinok a ani na učenie.

Farba
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Dostupnosť 2 - 5 týždňov 2 - 5 týždňov Zvoľte variant
Kód: 17765E/MEB 17765D/MEB Zvoľte variant
1 455,40 € 1 212,80 € bez DPH
Detská izba Nano B (2 farby)

Detská izba Nano B (2 farby)

Detská izba Nano B obsahuje:

Možností ako zariadiť detskú, či študentskú izbu je naozaj veľa. Ak však hľadáte moderný, dobre vyzerajúci nábytok, ktorý je navyše praktický a plne funkčný, určite by ste nemali zo svojho nákupného košíka vyhodiť detskú izbu Nano B. Detská izba totiž nielenže dobre vyzerá, ale je zostavená tak, aby ste v blízkej budúcnosti nemuseli kupovať žiadny ďalší kúsok nábytku. Aby však neostalo iba pri slovách, poďme sa stručne pozrieť, čo všetko nám dokáže ponúknuť detská izba Nano B.

Očakávania týkajúce sa úložného priestoru naplní predovšetkým rohová skriňa, no nemalým dielom k udržaniu poriadku v detskej izbe prispejú tiež regály, komoda i polička na stenu. O primeraný priestor na leňošenie a na ničím nerušený odpočinok sa zasa postará posteľ Nano NA13, do ktorej stačí umiestniť kvalitný matrac s rozmermi 200 x 90 cm, písanie domácich úloh bude hračkou na praktickom písacom stole so zásuvkou, otvorenou poličkou a skrinkou.

Detská izba je vyrobená z laminovanej dosky, ľahko sa udržiava a čistí. Disponuje ABS hranami, čo výrazne zvyšuje jej odolnosť proti poškodeniu. Izba je dostupná vo vyhotovení grafit - dub riviera alebo grafit - enigma. 

Ďalšie informácie:

Detská izba Nano B je dodávaná v balení na samomontáž. Ku každému kusu nábytku je pripojený podrobný návod na montáž, ktorý ukazuje krok za krokom, ako ho zostaviť. Balenie disponuje všetkým potrebným vybavením na montáž nábytku (skrutky atď.).

Dodatočné parametre

Kategória: Detské izby
Farba: Sivá, Dub riviera

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobné produkty

NaNo 1 Grafit+Dab Riviera
457,70 €
NA1D/MEB
NaNo 4 Grafit+Dab Riviera
167,80 €
NA4D/MEB
NaNo 6 Grafit+Dab Riviera
140,80 €
NA6D/MEB
NaNo 8 Grafit+Dab Riviera
177,90 €
NA8D/MEB
NaNo 9 Grafit+Dab Riviera
157,10 €
NA9D/MEB
NaNo 12 Grafit+Dab Riviera
64,20 €
NA12D/MEB
NaNo 13 Front Grafit+Dab Riviera
289,90 €
NA13D/MEB
Sigma B Bialy
1 271,40 €
17789B/MEB