Detská izba Next B (2 farby)

Detská izba Next B reprezentuje moderné zostavy nábytku, ktoré v princípe nepotrebujú žiadny marketing. Pochváliť sa môže moderným dizajnom i bohatým úložným priestorom. Školáci však uvítajú nielen skrine a regály, ale aj písací stôl, či pohodlnú posteľ s nočným stolíkom.    

Farba
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Dostupnosť 2 - 5 týždňov 2 - 5 týždňov Zvoľte variant
Kód: 17768F/MEB 17768S/MEB Zvoľte variant
1 272,60 € 1 060,50 € bez DPH

Detská izba Next B (2 farby)

Detská izba Next B obsahuje:

Možností ako zariadiť detskú, či študentskú izbu je naozaj veľa. Ak však hľadáte moderný, dobre vyzerajúci nábytok, ktorý je navyše praktický a plne funkčný, určite by vašej pozornosti nemala ujsť detská izba Next B. Dôvod je prozaický. Detská izba totiž nielenže dobre vyzerá, ale je zostavená tak, aby ste v blízkej budúcnosti nemuseli kupovať žiadny ďalší kúsok nábytku. Aby však neostalo iba pri slovách, poďme sa stručne pozrieť, čo všetko nám dokáže ponúknuť detská izba Next B.

Očakávania týkajúce sa úložného priestoru naplní predovšetkým rohová skriňa, no nemalým dielom k udržaniu poriadku v detskej izbe prispeje tiež klasická skriňaregály i polička na stenu. O primeraný priestor na leňošenie a ničím nerušený odpočinok sa zasa postará posteľ Next NX 19 s nočným stolíkom, do ktorej stačí umiestniť kvalitný matrac s rozmermi 200 x 90 cm, písanie domácich úloh bude hračkou na praktickom písacom stole so 4 zásuvkami a viacerými otvorenými poličkami.

Detská izba je vyrobená z laminovanej dosky, ľahko sa udržiava a čistí. Disponuje ABS hranami, čo výrazne zvyšuje jej odolnosť proti poškodeniu.Dostupná vo vyhotovení bielená borovica-fialová alebo bielená borovica-sivá. 

Ďalšie informácie:

Detská izba Next B je dodávaná v balení na samomontáž. Ku každému kusu nábytku je pripojený podrobný návod na montáž, ktorý ukazuje krok za krokom, ako ho zostaviť. Balenie disponuje všetkým potrebným vybavením na montáž nábytku (skrutky atď.).

Dodatočné parametre

Kategória: Detské izby
Farba: Sivá, Fialová

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobné produkty

NX 2 Earth
328,40 €
NX2V/MEB
NX 6 Earth
121,30 €
NX6V/MEB
NX 8 Earth
126,10 €
NX8V/MEB
NX 9 Earth
131,90 €
NX9V/MEB
NX 13 Earth
173,50 €
NX13V/MEB
NX 15 Earth
49,10 €
NX15V/MEB
NX 17 Earth
65,10 €
NX17V/MEB
NX 19 Earth
277,10 €
NX19V/MEB