Detská izba Nomi

Kód: 211/BELL
1 063,20 € 886 € bez DPH
Výroba (7 - 16 dní)

Kolekcia Nomi je jednoduchá a elegantná, má príjemné, pokojné farby, ktoré zodpovedajú najnovším trendom v oblasti interiérového dizajnu. Mierne zaoblené hrany, pohodlné úchyty a množstvo praktických riešení robia detskú izbu ideálnou pre deti viacerých vekových kategórií.

Detailné informácie

Podrobný popis

Nábytok do detskej izby Nomi

Súčasťou zostavy nábytku je:

Kolekcia Nomi je inšpirovaná dvomi geometrickými tvarmi, kruhom a trojuholníkom. Trojuholníkom preto, lebo takýto tvar na nábytku pripomína vzhľad domčeka so sedlovou strechou, ktorý symbolizuje teplo, bezpečie a spojenie s našimi najbližšími. Kruh je zasa jedným z prvých tvarov, ktoré batoľa začína kresliť. Kruh však v rámci kolekcie symbolizuje aj okno, ktoré ponúka pohľad na svet a vyzýva na nové dobrodružstvá. Zostava nábytku Nomi je vhodná pre chlapcov i dievčatá. Detská izba obsahuje multifunkčnú postieľku, ktorá dokáže plniť viacero funkcií. Najprv poslúži kojencom a batoľatám, neskôr môže byť prestavaná na elegantnú pohovku alebo na pohodlnú posteľ pre staršie dieťa. O úložný priestor sa postará skriňa, komoda i efektný drevený regál. 

Detská izba je vyrobená z MDF dosky a čiastočne z dubového i bukového dreva. Nábytok spĺňa všetky európske normy z hľadiska bezpečnosti používania. Materiály použité vo výrobnom procese sú bezpečné, rovnako ako zdravotne neškodné farby. Farba má všetky požadované certifikáty, riziko alergickej reakcie u detí je eliminované na minimum. Poteší vysoká odolnosť nábytku voči poškriabaniu, sklamaním nebude ani kovanie od renomovanej spoločnosti Häfele.

Ďalšie informácie:

Detská izba Nomi je dodávaná v balení na samomontáž. Ku každému kusu nábytku je pripojený podrobný návod na montáž, ktorý ukazuje krok za krokom, ako ho zostaviť. Balenie disponuje všetkým potrebným vybavením na montáž nábytku (skrutky atď.). 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
KC Avatar autora | 7.3.2021
Komunikácia, dodanie super :) všetko už zložené, trošku s ťažkosťami, návod je kúsok nepresný. Začne sa naplno používať až od mája :) ďakujeme.