Detská izba Pinette

Kolekcia Pinette kombinuje tie najdôležitejšie aspekty dizajnu - jednoduchú formu, nadčasové farby, príjemné materiály a funkčné riešenia.  Výsledkom je neprehliadnuteľná detská izba, ktorá nesklame očakávania rodičov ani detí.

Dostupnosť 2 - 5 týždňov
Kód: 196/BELL2
1 073 € 894,20 € bez DPH
Detská izba Pinette

Nábytok do detskej izby Pinette

Súčasťou zostavy nábytku je:

Charakteristickým prvkom detskej izby Pinette, ktorý zároveň odlišuje tento nábytok od iných kolekcií, je dekoratívny rám zo svetlého borovicového dreva. Drevo má síce isté nedokonalosti v podobe jemných trhliniek a nerovnomerného zafarbenia, no v kombinácii s uceleným povrchom ostatných materiálov vytvára neobyčajne originálny efekt. Nábytok však nestojí iba na premyslenom dizajne, bez povšimnutia neostal ani jeho praktický aspekt. Ten je v podstate dotiahnutý do dokonalosti, pretože nábytok Pinette dokáže rásť spolu s dieťaťom.

Dôkazom našich slov je detská postieľka, ktorá bude pre menšie dieťa komfortným miestom na zábavu i spanie a neskôr sa premení na pohodlnú detskú posteľ alebo pohovku. Spomínaný rám z borovicového dreva sa v prípade postieľky, či postele zhostí nielen dekoratívnej funkcie, ale bude aj funkčný. Môžete naň napríklad zavesiť svetlá, ozdoby i rôzne organizéry. Výborné služby však dieťaťu preukáže aj komoda, či skriňa. Tieto kúsky nábytku takisto môžu sprevádzať dieťa pokojne až na druhý stupeň základnej školy. 

Detská izba Pinette je vyrobená z laminovanej dosky, borovicového a bukového dreva (rošt postieľky). Je nafarbená zdravotne neškodným náterom, ktorého zloženie je odolné voči drobným škrabancom a zdôrazňuje štruktúru prírodného dreva. Užívateľský komfort zvýši efektné "push to open" otváranie zásuviek a dverí.

Ďalšie informácie:

Detská izba Pinette je dodávaná v balení na samomontáž. Ku každému kusu nábytku je pripojený podrobný návod na montáž, ktorý ukazuje krok za krokom, ako ho zostaviť. Balenie samozrejme disponuje potrebným vybavením na montáž nábytku (skrutky atď.).

 

Dodatočné parametre

Kategória: Detské izby
Farba: Biela, Sivá

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobné produkty

skrina pinette 1
Skriňa Pinette
2 - 5 týždňov
384,70 €
12903/BELL
pinette komoda 1
267,20 €
12900/BELL
Snap1
Prémiový
2 228,50 €
3827/PIN
Detská izba Planet B (2 farby)
1 473,40 €
17774B/MEB
NX C Earth
1 274 €
17771F/MEB
Bergen C
Detská izba Bergen
2 - 5 týždňov
1 380,20 €
17723/MEB
Lotta gray room 02
Tip
1 253,60 €
255/LOTT