Drevená balančná hra - postavičky námorníkov

Stoj rozkročmo a ruky rozpažiť! Cvičiaci námorníci skúšajú vytvoriť ľudskú vežu. Pomôžete im s tým? Koľko poschodová sa vám podarí? S figúrkami sa zabavíte sami aj v spoločnosti viacerých hráčov, ich pomocou môžete cibriť jemnú motoriku a sústredenie. Balenie obsahuje 12 postavičiek.

Dostupnosť Na sklade
Kód: V9306
21,50 € 17,90 € bez DPH
Drevená balančná hra - postavičky námorníkov

Drevená balančná hra pre deti

Omrzelo vašich drobcov stavať vysoké veže z klasických kociek? Čo tak teda skúsiť spraviť takú z postavičiek námorníkov? Figúrky majú široký postoj rozkročmo a roztiahnuté paže ako pri cvičení. Zdokonaľovať jemnú motoriku a sústredenie tak bude o niečo ťažšie. Dieliky sú vyrezané z odolného masívneho dreva a kúzelne dekorované, ľahko sa preto stanú ozdobou Vašej poličky, alebo stolíka.

Hlavné vlastnosti

  • 12 hracích figúrok
  • jedinečné spracovanie z masívneho dreva

O značke Vilac

Už viac ako 100 rokov plní značka Vilac detské sny. Spoločnosť Vilac sídli hlboko v srdci pohoria Jura, obklopená horami, jazerami a lesmi. Táto francúzska spoločnosť vyrába od roku 1911 drevené hračky v klasickom, starodávnom štýle s modernými farbami a vzormi. Hračky Vilac sú jedinečné, nikdy nevyjdú z módy a dokážu očariť všetky generácie. Vilac pomáha utvárať detskú predstavivosť svojimi radostnými ilustráciami, dizajnmi a reinterpretáciami klasických hračiek, ktoré sa len tak neopotrebujú. Drevené hračky Vilac vzbudzujú vášeň aj o 50 rokov neskôr, keď ako dospelí náhodou nájdete v podkroví hračky, ktoré ste ako deti milovali. Vilac už 100 rokov prepája deti s hračkami, ktoré si obľúbia a vážia si ich. A prečo ich deti tak milujú? To zostáva tajomstvom firmy Vilac.

Parametre

  • Vek: 3+
  • Materiál: drevo
  • Počet dielov: 12 ks

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobné produkty

Prevliekanie - domáce zvieratká V51504
Prevliekacia hra Záhrada V1517
Prevliekanie - obliekací medvedík LE7891
Petit Collage Skladačka na mori PTC623
Logická hra Mozaika
13,80 €
LE11729
Drevená mozaika - Pláž
26,70 €
BJ34004